Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lépnek félre az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépnek félre az emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, és nem azt írtam, hogy mindenki. De ha nem jó a szex, miért nem hozzák helyre, vagy állnak tovább? Őszintén érdekelnének kifejtősebb válaszok. Nem tudom megérteni. Viszont nagyon félek, hogy én is erre a sorsa jutok egyszer. 17/f

2014. ápr. 4. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ.

De ahol általában más felé hajlik az egyik fél, ott baj van a kapcsolattal. Aki tényleg szerelmes, az nem hinném hogy képes megcsalni a párját.

2014. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Van úgy hogy egyébként minden jó csak a szex nem az igazi... Így élik az életüket normálisan de ha egy jó szexre vágynak akkor mennek máshová. Vagy van hogy ha a szex jóis akkor is lehet olyan extrém dolog amiről beszélni sem mernek otthon(félnek hogy kihat a családi életükre, vagy a párjuk rosszul reagál rá) és akkor keresnek egy olyat aki fogékony rá és azzal csinálják\ próbálják ki.
2014. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet;

- félnek kilépni,

-vagy hozzászoktak a jóhoz (asszony mos, főz, takarít - vagy a pasi jól keres, megbízható),

-Családnál a gyerekek miatt, vagy ott is félnek kilépni, esetleg problémásnak találják a házasság felbontását,

-elmúlt a szexuális vonzalom, de attól még szeretik egymást

-valami hiányzik a másikból, és azt próbálják pótolni

- vagy tényleg gerinctelenség, és csak kihasználja az egyik a másikat, és élvezi hogy van egy állandó aki mindig mellette van, de amellett kellenek a kalandok


Ezek jutottak eszembe, de ha az ember kinyitja a száját és őszintén megbeszéli a problémákat, akkor szerintem azzal sok kapcsolat menthető, vagy békességben feloldható.

2014. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mer' az asszonnak nöm elíg nagy a csecse!
2014. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig így gondolkodtam, de idővel rájössz, hogy az élet nem fekete-fehér. Én is így voltam vele, hogy ha majd érzem, hogy nem okés a dolog, akkor helyrehozom azt a kapcsolatomban, vagy lezárom. De a legelsőnél egyszerűen tanácstalan voltam, és kezdő. Nem tudtam mi merre meddig, mi fér bele, mi nem, mit hogyan kéne közölni a másikkal. Éreztem, hogy gáz van, de nem tudtam, hogy pontosan mi. Aztán amikor találkoztam egy olyan emberrel, aki teljesen levett a lábamról, és spontán alakult vele minden, akkor minden lelkiismeretfurdalás nélkül megcsaltam. Ez egy intő jel volt, hogy nem működik a kapcsolatom és nem szeretem eléggé a barátom.

Tanultam belőle és lezártam. Azóta nyilván már tudom, hogy mi merre mennyi. De ehhez kellett ez a tanulópénz is.

2014. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mert leülni, végiggondolni, megbeszélni h gáz van; az sokkal ijesztőbb számukra. Ez a lépés egyszerűbb és kényelmesebb. Mondjuk ezt sosem fogom megérteni, h hogyan fér ez össze a tényleges szerelemmel, de egyesek váltig állítják h akár párhuzamosan is lehet. Sztem meg a legtöbb ember gyáva egy ilyen helyzetben, és nemhogy a másikhoz, saját magához sem őszinte.
2014. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom,unatkoznak,kaland,kicsit el akarják felejteni a problémáikat, és sikerül is, nem gondolják át a lehetséges következményeket gondolom
2014. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
A férfi genetikailag nem hűségre hanem hódításra programozott, és nagyon ritka az, aki megtalálja azt a nőt, aki mellől csak lefelé tud menni.
2014. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!