Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy bizonyos emberek nem "tartják rendben" a magánéletüket, nem lépnek ki rossz kapcsolatból, és emiatt rossz helyzetbe hozzák magukat is, és az esetleges következő párjukat is?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy rengeteg ember nem lép ki a már elhalt kapcsolatából, megvárja, amíg jön a következő. Akkor egy ideig megy a szenvedés, mindenki rosszul érzi magát, a régi nyilván becsapva, elhagyva, az új meg (legalábbis én) azért érzi magát szörnyen, mert ez kb. olyan mintha valaki más kivégzésére várna.

Én, amikor már érzem, hogy egy kapcsolat nem jó, akármennyir is kényelmes, inkább véget vetek neki, mint hogy majd akkor legyen a helyzet nagyon kellemetlen, mikor ott áll a küszöbön az új, én már rohannék hozzá, de az előzőt meg sajnálom, lelkiismeretfurdalásom van, stb...


szóval azt tapasztalom, hogy sok ember nem tartja rendben a magánéletét, és emiatt kellemetlen helyzetbe sodor mindenkit, saját magával együtt.

aztán van olyan, aki addig nyújtja, mint a rétestésztát, míg az előzőből ki se mer lépni, csak ígérget, hitegeti (Saját magát is), de a végén csak az történik, hogy segget csinál a szájából. inkább marad a biztos rosszban, mint a bizonytlan jóban.

ha van olyan itt, aki szintén ezt szokta csinálni, igazán elmagyarázhatná, hogy ez belülről nézve hogy működik, mert kívülről nézve szörnyű.


2010. júl. 30. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs feltétlen igazad!

Az én házasságom az utóbbi egy évben romlott meg, mára megbeszéltünk minden apró részletet, és beadjuk a válást szeptemberben. Egy éve külön vagyunk. Felismertük, hogy rossz.

Neki van más, aki igen, szörnyen érzi magát,mert még házasok vagyunk, de ez már csak egy papír. Lassan ez sem lesz.

Nekem is alakulóban van valami, és őt pl nem zavarja a papír.

Szerintem jókor kell kilépni belőle, a legkevesebb fájdalommal, és akkor lehet mellette kapcsolat.

8évig voltunk együtt.

23L

2010. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért hülyeség a házasság. Ez csak egy darab papír. Nem ezen múlik a szeretet.

Nővérem 12 éve van együtt a párjával van 2 fiuk is és mégsem házasok de tökéletesen megvannak.

2010. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első: nem a te esetedről beszéltem. ha elolvasod figyelmesen a címet, ott az van, hogy "bizonyos emberek".
2010. júl. 30. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira igazad van, szornyu erzes belekerulni egy ilyen helyzetbe, szerintem mindenki szempontjabol, de en most az "uj" szempontjabol tudom inkabb szemlelni a dolgokat...hibasnak erzem magam, pedig nem kellene, mert nem en vagyok a felelos azert, hogy ket ember kapcsolata megromlott es nem tudom mit higyjek, nehez egy ilyen helyzetben bizni...amugy en is kivancsi vagyok, hogy hogyan is mukodik ez belulrol, mert kivulrol tenyleg szornyu...
2010. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!