Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 hónapos kutyát már...

Egy 6 hónapos kutyát már lehet viszonylag nagy tömegbe, emberek közé vinni? Nem kistestű fajta, szóval nem lépnek rá vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerntem lehet, én a 3 hónapos csivavával is metróztam már.
2012. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, kell is, hogy szokja az ilyen helyzeteket! Mi is ahová tudjuk, hurcoljuk a 4 hónapos kiskutyáinkat (már régebbtől is), mindenféle szokatlan ingerhez, helyzethez szokniuk kell, különben félősek, pánikolósak lehetnek. Eleinte valószínűleg leblokkol, de nem kell babusgatni, mert azzal azt sugallod, hogy van mitől félnie, csak viselkedj természetesen, nyugodtan, higgadtan, hogy lássa, nincs mitől tartania. Kicsit álljatok, amíg megnyugszik, aztán lassan induljatok neki a felfedezésnek :) Légy vidám és boldog, mert azt megérzi!
2012. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Nem 6, de már 3 hónaposan szoktatni kell az ilyen helyzetekhez.
2012. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat, aki szintén nagytestű, már 3 hónaposan vittük tömegbe (lecsófesztivál volt), jobb minél előbb!
2012. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy viszem, csak kellett a megerősítés. :) köszi
2012. jan. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!