Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen fiúval lehetne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúval lehetne vagy lehetett volna közös jövőnk, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz jár és antidepresszánst szed. Ezzel nem is volna gond,csak azzal,ha úgymond "rájön az 5 perc"akkor azt rajtam vezeti le,érzéketlen és sokszor bánt a szavaival,tetteivel. Eleinte minden jó és szép volt,de mióta elsőnek veszekedtünk(azért mert nem jött el a randira,pedig mondtam neki ha nem jó az adott nap semmi baj,majd legközelebb.)azóta szinte megállás nélkül. Bocsánatot sem kért,csak mikor mondtam,hogy legalább ennyit megtehetett volna,neki állt feljebb. Ha kérdeztem mi van vele,érdekelt hogy van,ha vmi problémája volt úgy tett,majd a dili dokinak elmondja,de ha én nem nyíltam meg előtte megkaptam a magamét. Úgy tett,ha nem tetszik tiltsam le. Bármit tettem vagy mondtam az nem volt jó hiába megbocsátottam már neki 2szer-3szor. De a tegnapi húzása az feltette az í-re a pontot. Ő akart velem találkozni,hogy személyesen beszéljük meg a problémáinkat ,miután én a már napok óta tartó veszekedésekből kifolyólag meguntam ezt az egészet és megmondtam (jobban mondva megírtam )neki,hogy sajnálom,de én ezt már nem bírom és bár szeretem,de ezt nem tűrőm el tőle és itt hagyjuk abba. Belementem hátha személyesen jobb lesz,de a hétfő nem volt jó neki mert ment kimosatni a fülét. Kérdeztem,hogy akkor a kedd jó- e neki. Azt mondta jó de mire odakerült volna a sor,közölte velem,hogy nem biztos ,h eltud jönni mert állítólag az egyik kollégájának kellet menni vmi kezelésre és mivel az illető kocsijával vannak,neki is menni kell és nem tudja mikor végeznek. Kértem tőle,h írjon egy sms-t ha jó vagy ha nem jó neki,de nem írt,nekem kellet írnom. És miután megmondtam neki engem többet ne keressen,a barátnőmnek állt,hogy biztos ő adja alám a lovat. Mást hibáztat és nem saját magában keresi a hibát.

2014. ápr. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, nekem hasonló barátnőm volt, nem sok értelme volt húzni-halasztani. Ha nem működik, nem kell erőltetni, különösen ha fiatal vagy.
2014. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első mondatig olvastam.


Nem.

2014. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Súlyos problémái vannak szerintem. A felelősséget teljes mértékben hárítja, ezzel meg ráfaragnál hosszú távon.

Remélem, hogy a pszichológus rendbe tudja szedni és egy idő után máshogy fog gondolkodni.

2014. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Valószínűleg a lelki bajai nélkül is egy kis hülyegyerek. Tegye tönkre a saját életét, ha ilyen gyökér.
2014. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem.

Nekem is volt egy hasonlo baratom (ennek mar 8 eve), masfel evig voltunk egyutt, de sajnos ahelyett, hogy o jobban lett volna (ugyanigy pszichologushoz jart, gyogyszert szedett) az orokos "lelki terrorja" miatt csak az en mentalis egeszsegem serult.

Azota eltelt par ev, o is jobban lett, talalt egy kedves aranyos baratnot, de tudom, hogy en nem birtam volna vele.

2014. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!