Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam a barátommal, de már bánom. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Bocsi ha kicsit hosszú lesz, de fogalmam sincs mit csináljak.

Mindkettőnknek voltak problémái, nekem például az, hogy amikor a suliban szünetekben odajött hozzám, nem tudtam tőle normálisan beszélgetni a barátaimmal. Őt pedig az zavarta, hogy ilyenkor már egy idő után nem figyeltem rá. Ezt meg is beszéltük, és nem lenne gáz, de az a baj, hogy egy csomó fiú írogat nekem facebookon hogy találkozzunk meg ilyesmi, magyarul hajtanak rám, de nagyon durván erőszakosan. Hiába mondom nekik hogy nem, nem értik, és folytatják. És ez engem is kikészített, meg a volt barátom se örült neki. (Nem, a tiltás nem volt megoldás, egy suliba járok velük, egy ráadásul az osztálytársam.)

Megbeszéltük, hogy jóban maradunk, vagy legalább nem leszünk rosszban, de tegnap még facebookon kaptam pár olyan hangüzenetet, amiben részegen elküld a p*csába és közli velem hogy "b****am meg a k***a anyámat." Ez nagyon rosszul esett, de ebből szerintem látszik, hogy még szeret, és igazából én is őt. Nagyon bánom ezt az egészet. Hogyan szerezzem vissza? Tegnap mondta még, hogy valószínűleg pár hét után már hiányozni fogok neki, és írni fog, de én ennyi idő alatt meg fogok őrülni. Leégetni meg nem szeretném magam, hogy megkérem hogy kezdjük újra és dob. Mit csináljak?:(


15/L és 17/F



2014. ápr. 11. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre hagyd békén egy kicsit... Mondjuk olyan 2-3 évig, utána már kicsit érettebbek lesztek, és nem fog egyikőtök sem hülyeségeken problémázni, és valószínűleg te se leszel már annyira tutyi-mutyi, hogy nem tudsz elküldeni pár rád hajtó fiút...
2014. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"elküld a p*csába és közli velem hogy "b****am meg a k***a anyámat"

Ebből tényleg az igaz szerelem árad...

2014. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem írj rá :) Én nagyon örülnék, ha most az exem írna..kidobtam, mert egy fax voltam...most mindent megadnék azért, hogy újra beszéljünk...mentsed amit lehet :)
2014. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!