Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, de hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eli Apricot kérdése:

Szakítottam, de hiányzik. Baráti viszony kialakítása szakítás után?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam az előző barátommal, hevesen udvarolt két hónapig, míg végül beadtam a derekam (nem akartam egyáltalán kapcsolatot, de nagyon megszerettem), ám amint összejöttünk teljesen behúzta a kéziféket és abbahagyta a kedvességeket, támogatást, ehelyett folyton kritizált ("a hibáimra mutatott rá hogy nekem jobb legyen, tudjak fejlődni"). Hozzáteszem, hogy én tényleg arra koncentrálok most, hogy az életem minden területét építsem, nem tudom, hogy tényleg az ebben való segítés volt-e a célja ezzel, de egyre feszültebb lettem, figyelmeztettem párszor, hogy ezt hagyja abba, végül indulatból szakítottam egy hete, mert már nem bírtam elviselni.

Most viszont nagyon hiányzik, azóta nem beszélünk. Mit tanácsoltok ilyen helyzetben, hagyjam az egészet? Kezdjük újra? Legideálisabb talán az lenne, ha baráti viszonyt ki tudnánk alakítani, de nem tudom, hogy ez lehetséges-e és ha igen hogyan. Ötletek?



2014. ápr. 15. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem fog megváltozni. Baráti viszonyt majd csak később, szakítás után hagyni kell időt a másiknak.
2014. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb mennyi időt kell hagyni ilyenkor?
2014. ápr. 15. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
több hónap...
2014. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Meglehet próbálni, most kicsit külön vagytok, nem bírjátok egymást. De leülhettek majd egyszer átértékelni a dolgokat, ha szeretnétek, csak ehhez kell az, hogy mindketten normálisan tudjatok beszélni , tehát ne vágjatok egymáshoz dolgokat.

Megbeszéltitek a dolgokat, előnyre változtok remélhetőleg, és szerintem meg lehet próbálni mégegyszr a kapcsolatot, ha más nem csak pár hét erejéig, de lássátok, hogy működne e újra együtt.

Mert ez egy olyan dolog, ami miatt váltatok, hogy megbeszéléssel és hozzáállással, és ha szeret téged ( biztos mondta, hogy van), akkor megtud változni, és ez sztem annyira nem nagy változás, jellembeli változás kérdése, csak odafigyelés. Próbát megér, mindketten tudjátok majd, mit várhattok, és meg lehet próbálni.

Valamiért összejöttetek, és újrakezdett kapcsolat is lett már erős nagyon :)

2014. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!