Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem hagyja a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja a szeretőm, hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Kiderült a viszonyunk,szakítani akarok vele,de nem engedi,mert ragaszkodik hozzám.Nekem nincs barátom,neki viszont van nője.Miért nem enged el????

2013. febr. 4. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Birtoklási vágy?
2013. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Eleve miért feküdtél le vele, ha van barátnője? R-típusú lányka vagy.
2013. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi? Szakítasz és kész. Nem találkozol vele, nem veszed fel a telefont és ennyi. Olyat úgysem tud rád erőltetni, amit nem akarsz.
2013. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor itt nem ő hanem te vagy a szerető!
2013. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem hinném,2,nem tudtam hogy van nője,nagyon jól eladta magát nekem,mikor kiderült,már akkor lépni akartam,de nem engedett,volt némi mosolyszünet,de visszajött...aztán lebuktunk és én nem tagadtam a nője előtt,gondoltam így vége lesz vele,lezárhatjuk...de nem hagy,hívogat,sms-eket ír,a ház előtt áll órákat...
2013. febr. 4. 09:29
 6/12 ASOT ***** válasza:
ti nem vagytok egy pár így szakítani nem tudtok max véget vetni a viszonyak
2013. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
privátra:26,a pasi 37,asot:a lényeg ugyanaz,egyszerűen nem hagy békén...
2013. febr. 4. 09:36
 8/12 anonim ***** válasza:
mert egy erőszakos, gerinctelen ember
2013. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ebben te is benne vagy! Nem küldted el kellőképpen a mocskos qva anyjába amikor kiderült hogy szeretője van.


Nem voltál elég határozott és most sem vagy az! Érzi hogy van nálad keresni valója, mert gyengén viselkedsz.

Ha kell kérj segítséget valakitől és olvassatok be neki úgy hogy köpni nyelni ne tudjon!

2013. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:
Nade mit mond mit csinál? Megfenyegetett?
2013. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!