Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő kell általában ahhoz hogy lenyugodjanak a kedélyek és újra beszélő viszony alakuljon ki esetleg?

Figyelt kérdés
1-2 hónap vagy még is mennyi?
2012. ápr. 9. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy esetleg mind két fél még szeretné majd folytatni,de egyik sem mer kezdeményezni.mennyi idő kell ahhoz hogy az ember egyáltalán felmerje keresni a másikat?
2012. ápr. 9. 14:30
 2/7 anonim ***** válasza:
akarni kell
2012. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ. Ha nyugodtan, átgondoltan, a közös dolgaitokat megbeszélve szakítottatok, akkor pár nap, ha ajtócsapkodás és kiabálás közepette, akkor lehet, hogy soha többé nem fogtok beszélni egymással. Én a előző barátommal megbeszéltem, hogy a szakítás ellenére is barátok maradunk, kb. 1 hét elteltével már beszéltünk egymással telefonon, illetve pár hét múlva csináltunk közös programot is. Az első barátommal viszont betegesen féltékeny volt (ok nélkül), ellenőrizte minden lépésemet: vele ezért szakítottam. A kapcsolatunk vége után is mindenhová követett, jelenetet rendezett a barátaim előtt. Vele pl. soha többet nem álltam szóba.
2012. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ajtó csapkodás az nem volt igazából.veszekedtünk de nem úgy.igazából úgy annyira soha nem bántottuk egymást.azóta eltelt 4 hét,de még nem hajlandó velem szóba állni,pedig tudom hogy szeret még.írtam már neki sms-t,de nem válaszolt,egyszer hívtam de nem vette fel,viszont nincs senkije.lehet még ez kevés volt neki.
2012. ápr. 9. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor minek szakítottál?
2012. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 14:56


nem én szakítottam..de szerintem ő sem tudja pontosan:)

igazából féltékenyek voltunk egymásra..ő azt hitte hogy én is megcsalom,én meg azt hogy ő engem..miközben egyikünk sem csalta meg a másikat.elég jó volt köztünk a szex,túl jó,és mind ketten elég féltékenyek és hevesen voltunk,talán ez okozta a veszekedést és a féltékenykedést

2012. ápr. 9. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez abszolút a 2 emberen múlik, nincs tankönyvi definíció rá.


engem exem nagyon rondán dobott ki, bmegelve, ráadásul sms-ben. 2 év kellett, mire bocsánatot kért, és beszélünk. jóban vagyunk, de lazán, egyáltalán nem szoros barátokként. néha-néha beszélünk.


viszont másik exemből nekem lett elegem. egész egyszerűen kiidegelt a f.szságaival a kapcsolatunk alatt, én dobtam ki. vele mai napig nem akarok beszélni, és nem is beszélek. örülök, ha nem látom, annyira elegem lett belőle. ő akarta volna, talán ma is akarná, de én nem. szóval erre nincs recept sztem.

2012. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!