Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit lehet tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni, ha a barátnőm akivel 8 éve vagyunk együtt kifelé tekintget a kapcsolatunkból? Azt mondja, hogy kb 6 hónapja érzi úgy, hogy nem velem akar lenni élete végéig.

Figyelt kérdés
Ő 14 volt mikor összejöttünk, első voltam, vagyok mindenben. Rengeteg dolgon átmentünk, szinte tökéletes volt minden.Azt mondja, hogy élni akar, másokkal is lenni stb. Érthető, csak nem tudom mit tegyek, nagyon szerelmes vagyok belé, csak sajnos az elmúlt egy-két évben nem úgy álltam dolgokhoz ahogy kellene. Újra éleszthető a kapcsolat, szerelem?

#szakítás #élni akar
2014. ápr. 19. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a másik félben is van hajlandóság akkor újra élesztehető, de itt úgy tűnik h apárod már döntott, így szerintem véget is ért
2014. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem boldog nem kéne magaafhoz kötni , mi a jo abba hogy 8 éve együtt vagytok és ő rád unt meg nem boldog lehet te is boldogabb lennél mással ...
2014. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem is. Mindenki azt mondta az elején hogy képtelenség, hogy egy lány egész életében csak egy fiúval legyen. Csak abban bíztam, hogy mi mások vagyunk.
2014. ápr. 19. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Most érkezett el arra a pontra, hogy inkább a poligámiát választja a monogámia helyett.
2014. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

26/L vagyok. 10 éve jöttem össze a barátommal. Ő az első és egyetlen nekem minden téren!


Néha rám tört az érzés, hogy milyen lehet mással... de ez el is múlik, mert tudom, hogy a párom az akivel le akarom élni az életemet!!!


A leírásodból a barátnődnél nem az a helyzet, hogy rátör a vágy hogy mással szexeljen, hanem az egész kapcsolatot mással szeretné...


Ebben az esetben felesleges erőltetned!

Tovább kell lépni!!!!

2014. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szakits vele te mielött ő szakitana és megalázva éreznéd magad ez miatt
2014. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszaitokat!
2014. ápr. 19. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod húzni azzal az időt,hogy felkínálod neki a 3-as szexet ,de az is megöli a kapcsolatot egy idő után.

félő ,h már végetek van együtt ,nem is érdemes érzelmi dolgokat bele invesztálni, hogy már az anyagiakat ne is említsem!

2014. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az összes előttem szólónak igaza van. Jobb ,ha addig küldöd el,amíg nem talál mást,akivel ki akarja próbálni. Ha igazán szereted, elengeded. Velem is volt már olyan ,hogy szerelmes voltam,de Ő nem. én küldtem el,hogy keressen mást akivel boldog lehet. Évekig hiányzott,Míg Ő fél év után már mással volt. Csak remélni tudom,hogy boldog,de ezt akarta,és elengedtem.Később én is találtam mást,akibe szerelmes lettem.Engedd el,még ha fáj is. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2015. júl. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!