Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ennek még jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még jövője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátom, akivel már elvileg nem vagyunk együtt, de még együtt élünk, 6 éve ismerjük egymást, nemrég megbeszéltük hogy akkor mostmár nem vagyunk együtt, de még albérletben együtt élünk. Nem megy a szex köztünk, ő tapasztalatlan, én meg a férfias pasikat szeretem, és ő sosem tud az lenni...de amúgy meg annyira jól elvagyunk, persze vannak vitáink, vannak súlyosabbak meg kisebbek is... de szeretek vele lenni, imádom amilyen jó kedvű mindig, hogy lehet vele röhögni, nem viselkedek mellette feszélyezetten, hanem felszabadult tudok lenni, amilyen még sosem voltam senki mellett....de vajon ez azért van mert én barátként tekintek rá? De úgy érzem nem akarom hogy valaha is kilépjen az életemből, nem akarom hogy megszűnjön a vele való kapcsolatom... :(

Miért van ez? Csak szeretet hiányom van, vagy úgymond vele kéne lennem? A családommal sem szeretek együtt élni, sosem voltam boldog...A barátomnak van egy barátja, aki külsőre jobban tetszik, és jobban is vonz, és ez is zavar...de lehet vele nem tudnék ilyen jól meglenni... mit tehetnék? Miért van ez velem?



2014. ápr. 21. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínű fiatal vagy még, és nem tudsz még megállapodni, élni akarsz még.

Keresed a szerelmet, mint sok nő, de közben meg elveszíted azt, akivel talán örökre boldog lehetnél, és olyanok miatt, akik lehet, nem fognak komolyan venni. :(

2014. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te a mostani "párodban" csak egy barátot látsz szerintem, és igen szeretet hiányod van.
2014. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem megy a szex? :( mit csináljak? Nem tud férfiasan viselkedni, és egy nőnek meg az kell hát mire gerjed akkor?
2014. ápr. 21. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak még vicces pasik :) olyanok is akik tudnak férfiként viselkedni. Ha a barátságotok jó, ti úgyse fogjátok kibírni egymás nélkül, szóval nem hiszem h el fogod veszíteni. Az a lényeg hogy Boldog légy. :)
2014. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:
az új mindig jobb
2014. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő az egyetlen aki van nekem :( se barátnőm se senkim, és a családom is szar... nem tudom mi lesz így...most akarunk visszaköltözni pestről haza, és már most elvagyok veszve, nem tudom mit akarok, hogy mihez kezdjek, hol keressek barátokat, mivel foglaljam el magam....
2014. ápr. 21. 15:58
 8/10 Moszuke ***** válasza:

eheheh.. az 5ös válaszoló úgy tűnik, hogy nem pasi.:)


van az a pont amikor a papucsságon és a társfüggőségen felülkerekedik a fusztráltság és egy valamire való pali előbb utóbb észbe kap és észreveszi, hogy a nő akivel összekötötte az életét megmérgezi a jellemét, a lelkét.

ezek érzelmi dolgok azért tart olyan sokáig nekünk ezeket a dolgokat észrevenni.

ez pasifüggő.. ki előbb.. ki hamarabb.

naivak vagyunk és egyszerűek.. és pont ez a naivitásunk és egyszerűségünk tesz minket ilyen erőteljes lénnyé. vagy szeretünk valakit vagy nem.

nincs köztes állapot. ez az amire csak egy pasi képes.


jól érzem magam? igen akkor megtaláltam a párom.

nem érzem jól magam? akkor ez a nő nem a párom.

pont

2014. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és miért nincsenek barátaid? netán ő tiltott el tőlük?
2014. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tiltott senkitől. Külföldön voltunk 3 évig, és mindegyik barátnőm másik városba költözött, mire visszaköltöztem, már senki nem maradt, itthon a szülőkkel sem akarok maradni, ha hazajövök akkor viszont velük kéne lennem, és nem tudom mit találjak ki hogy legalább velük ne kelljen, de így hogy totál egyedül vagyok nagyon szar.... :'(
2014. ápr. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!