Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak van még jövője? Normális véleményeket kérek!

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok és 2 éve vagyok együtt a barátommal..pár éve ismertük már egymást mikor járni kezdtünk.1évig teljesen rendben volt minden nagyon jól megvoltunk..aztán ő teljesen megváltozott..mar egy ideje cigizik, a suliból sokat lóg csak hogy a haverjaival legyen és ihasson.Arról nem is beszélve, hogy időnként füvezik.Nagyot cslódtam benne.Ennek ellenére még mindíg szeretem.Egy suliba járunk és már hónapok óta alig talalkozunk , nem is keres.Emiatt már ott hagytam, aztán újra összejöttünk még sem változott semmi.Pedig nem szabok neki korlatokat, mégis azt mondja, hogy ha beszámol nekem akármiről is az már börtön.Azt mondja szeret, de nem érzem.Régen minden nap keresett, jött utánam, ma már csoda ha egy héten egyszer meglátogat szünetben.Aztán kb. 1hónapja megismertem egy srácot, tudja, hogy van barátom, ennek ellenére keres és udvarol nekem.A vonzalom kölcsönös, és most nem tudom mit tegyek.Ha találkoznék a sráccal biztosan megcsókolna, ami ellen nem ellenkeznék.Viszont akkor megcsalnám a barátomat, ami nem jelkemző rám.Tudom, hogy jobbat is "kaphatnék" a barátomtól, sokan mondták már, hogy ennek már nincs jövője.Csak hát 2év az 2év.Szerintetek?? Flegma válaszokat nem kérek!! Köszii!! :))
2013. nov. 26. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
#flegmahh
2013. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vess véget a kapcsolatnak és találkozz a másik sráccal
2013. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondottak alapján és őszintén: nincs.


Én csak azt nem fogom fel egy csomó nőben, hogy valamiért csak akkor lesz égető ez a kérdés, amikor ott van egy másik pasi a láthatáron. Biztos én vagyok idióta, meg pasi is vagyok, de számomra egy rossz kapcsolatnál százszor jobb az egyedüllét.

2013. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, az a 2 év ennyi volt, az olvasottakból nem látom értelmét hogy vele maradj. Találkozz a másik gyerekkel
2013. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos igen, 2 év az 2 év de ebből ennyire futotta. A barátod teljesen elzüllött, ha ez hosszabb távon így folytatódik tovább akkor te is rendszeres látogatója leszel a rendőrkapitányságnak mert kb. csak ott fogtok tudni találkozni.

Ilyenkor bele kell gondolnod, hogy valóban Ő valóban szeret még téged és szüksége van rád annyira mint neked rá vagy csak ott vagy neki mint alkalmi szexpajti. Szerintem te is tudod a választ csak nem mered bevallani. Te döntesz.

2013. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2év abból 1év ami jó a többi csak szenvedés. Zárd le a kapcsolatod a mostani barátoddal és kezdj tisztalappal az újat ha tényleg ennyire adott a helyzet. Majd visszatekintve hálát adsz magadnak, hogy nem szúrtál el még több időt az életedből.
2013. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs jövője. Menekülj! Ott az új srác!
2013. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deliverance ***** válasza:
Két év már hosszú idő egy kapcsolatban, főleg tizenévesen. Összekötnek titeket dolgok, van közös múltatok. De ha úgy érzed, a srác már nem ugyanolyan, ha neked ez már nem jó, akkor itt az idő, le kell zárnod a kapcsolatod vele. Egy harmadik személy megjelenése pedig megerősíti a dolgokat. Mint a te esetedben. Ha úgy érzed, ez a fiú boldoggá tud tenni téged, akkor vágj bele! Szorítok. :)
2013. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)

Utolsónak, köszi a bíztatást! ;) :)

2013. nov. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!