Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van jövője ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátom 22. 8 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Sokat terveztünk már a jövőre, és ez nem csak egy futó kaland. Viszont én ősztől orvosi egyetemre megyek, ami ugyebár 6 év, ő meg itthon marad. A távolság 150 km, és sajnos nem tudok gyakran hazajönni. Másrészt meg attól is tartok, hogy elragad az egyetemi társadalom, az ottani közösség, és kiszakadok az itthoni nyugalmas világból, és félek, hogy elveszítem őt. Van ilyen tapasztalatotok? Van remény?

2014. márc. 16. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
tükröm tükröm mond meg nékem..lesz e esélye szerelemre e lánynak és fiúnak e vidéken??? A tükör hosszas gondolkodás után azt mondta: Nem biztos.
2014. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Válassz,vagy az egyetem,vagy a pasid!
2014. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Általában optimista vagyok, de erre azt mondom: úgyis össejössz egy arab sráccal az orvosin. :P

Amúgy komolyan, szerintem ez véget fog érni. Nem csak a végett, mert 150 km, hanem amiatt, amit írtál is: egyetemi közösség/barátnők/barátok/bulik/tanórák alatt tapasztalt dolgok. Sokat kell majd tanulnod, az is gáz lehet ilyen téren.

2014. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeret, akkor költözzön ő is, és keressen itt munkát magának.
2014. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbáltam összejönni orvosin tanuló lánnyal, de soha nem sikerült. Annyira nincs szabadidejük, hogy kb. soha nem tudtam velük beszélni normálisan... Szerintem ez így reménytelen kérdező még személyes kapcsolatnál is, nemhogy távkapcsolatnál...
2014. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
A középiskolás szerelmek mindig véget érnek.
2014. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy attól, hogy orvosira járok majd, és sokat kell tanulnom, attól még lehet barátom, és boldog kapcsolatom. Mostanig is sokat kellett tanulnom, de mindig szakítottam időt másra. Nekem itt a távolság, meg az új közösség a legnagyobb problémám.
2014. márc. 16. 10:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha már ettől tartasz és megfogalmaztad ezt a kérdést már régen rossz, hidd el!
2014. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát igen , leginkább a távolság az ami megölheti a kapcsolatot.

Nem mindenki bírja ki, és nem is lehet Elvárni senkitől sem!

2014. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az csak rajtad áll, hogy az új közösség hatására dobod-e a srácot... A távolság valóban nem könnyíti meg a dolgot. Nincs esély arra, hogy ő is abba a városba költözzön?
2014. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!