Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek után mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után mit gondoljak? Szeret engem és egyáltalán érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
sziasztok ! Pár hónapos kapcsolatom van . A srácról tudni kell hogy sokat dolgozik de 1x nem hívott fel a 4hónap alatt.. Pedig nem 1x mondtam . Azt mondja hogy nagyon szeret mégse ezt érzem.. van h még fb-n is alig beszelünk . Ritkán is talalkozunk , azzal még nem lenne baj de mindig én hozok áldozatot és hiába h fáradt régen taliztunk pár napja lett volna lemondta mert nem tudta kialudni magát. Nem tudom mit tegyek :/ szeriw

2014. ápr. 18. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kor? Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20L , 22F
2014. ápr. 18. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, ha szeretne, nem így viselkedne... :(
2014. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle h akar tőled valamit vagy nem. mert egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme nincs ha nem komolyak a szándékok! ha szeret nem igy viselkedik...
2014. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig lehetnél türelmesebb. Abból amit leírtál, nem az tűnik ki, hogy nem szeretne, inkább az, hogy nagyon elfoglalt és kimerült, Te meg itt panaszkodsz, ahelyett, hogy megértőbb lennél. Ne agyald túl, csak most neki nehéz lehet és nem tud úgy helyt állni, ahogy Te elvárnád. Tudod az életben nem minden úgy van, ahogy azt elképzeled, nem lehet minden mindig toppon, tökéletes.

Kösd le/foglald el magad, valamivel, talán jobb lesz Neked is. Mi lesz később, ha már most sem bírod.

Te felszoktad hívni néha? Egy kapcsolat két emberen áll.

2014. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3-nak sajnos igaza van, akinek számítasz, az találni fog rá alkalmat, hogy hallja a hangodat.
2014. ápr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy ha valakinek fontos vagyok még ha kevés ideje is van de felhív :/ , bár mikor rákérdeztem hogy szeret e láttam a testbeszédéből , a hangszínéből ,ahogy mondta hogy igen. Csak egyszerűen lehet hogy nagyon figyelmetlen. Köszi a válaszokat ! Jöhet még
2014. ápr. 20. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy aki szeret, talál rád időt... aki pedig nem... hát, az nem.
2014. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!