Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jöttetek helyre egy szakítás után? Már 3 hete, hogy elhagyott a párom, és még mindig nagyon rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Próbálok felejteni, mást csinálni, elterelni a figyelmemet, de még nem vagyok túl rajta. Fizikai tüneteim is vannak:nyomás a mellkasomban, gombóc a torkomban, viszkető foltok a bőrömön, gerincfájdalmak, hányinger reggelente...

Nagyon szerettem! Szedek egy enyhe nyugtatót, így legalább aludni tudok. Mégis úgy érzem, "beszorultam" ebbe a helyzetbe. Nagyon kellene valami segítség.Meddig fog ez tartani? Mit tehetnék?? Most munka sincs, hogy abba temetkezzek, hosszú hétvége van. (Én meg itthon ülök egyedül, a barátaim már családosak, a többi családtagom is elvan a saját családjával.Anyukámat meg nem akarom szomorítani.)



2014. máj. 2. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, ha van kedved beszélgetni róla, írj privit!;)
2014. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sajnos én is ezzel küzdök jelenleg.Megtudom érteni.Talán az idő majd segít.
2014. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 év.
2014. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 év
2014. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónap volt.
2014. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát figyelj,amikor én exemmel szét mentem több mint 3 év együtt lét után,nekem kellett eyg jó 7-8 hónap,hogy nevetni tudjak és túl legyek rajta.Szóval kitartás fel a fejjel.Anno én orrba szájba dolgoztam(Viva La Vendéglátás :D ) az elvonta a figyelmem elég erősen.
2014. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fél év, de csak két hónapot voltunk együtt.
2014. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Tudtam, hogy nagyon gyötrelmes lesz, de hogy ennyire!?...

Szóval sok idő el fog telni, mire újra nevetni tudok majd.Erre számítok.

Meg egy nagyon kicsit arra, hogy hátha csoda történik, és visszajön hozzám.

2014. máj. 3. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor hosszabb lesz, ha arra vársz.
2014. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Néha ez is megtörténik, hogy két ember újra egymásra talál. Ez persze lehet illúzió is, valószínűbb, hogy soha nem jön vissza.Mindenesetre -mivel még szeretem- teljesen zárt vagyok mások felé.Próbálok azon dolgozni, hogy gyógyuljon a seb.Nagyon nehéz.
2014. máj. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!