Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már el akartam jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már el akartam jegyezni a lányt, de csúnyán vége lett, hogy tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lettünk volna barátnőmmel 3 évesek és az évfordulón el szerettem volna jegyezni. Megvettem a gyűrűt is, de nagyon csúnya dolog történt. az évfordulónk előtti napon közölte, hogy már nem szeret és nem is érezte jól magát velem, és zárjuk ezt le most azonnal. Köpni nyelni nem tudtam, összedőlt bennem minden, legszívesebben kiugranék a hetedikről. Két hete még édes kicsi macikám voltam neki, most meg le is tiltott mindenhonnan. Kiderült, hogy viszonya van a volt pasijával (mástól tudom persze), akire nekem mindig panaszkodott, hogy milyen bunkó volt vele meg erőszakos, stb. De most mi van??? Csajok nektek ez kell? Nagyon szép volt a kapcsolatunk: sok-sok romantika, andalgás, sok-sok szép emlék, jó volt a szex, mintha minket a jóisten is egymásnak teremtett volna. De most meg... mióta csalhatott? Azt sem tudom... Az a lány csinálta velem ezt meg, akiben feltétel nélkül megbíztam. Segítsetek, hogy tudnám túltenni magam, mert már 1 hónapja teljesen lelkibeteg vagyok, a munkahelyemen is szóvá tették, hogy mi van velem. Irigylésre méltó, harmonikus kapcsolatunk volt... Valamit nagyon elcseszhettem! Nem véletlenül kacsintgatott az ex felé.

28/F



2014. máj. 2. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl tökéletes volt neki és nagyon sokat foglalkoztatok egymással, nem? :S
2014. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A kérdéseiddel pedig menj el hozzá házhoz vagy kérdezd a barátnőt, hívd fel.. :/
2014. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sosem tudott kiszeretni igazán az exből...valami miatt neki jobb volt mégis ő. Ezért nem Te vagy a hibás, de sajnos elég sok idő kellett a lánynak míg rájön az érzéseire..és ez idő alatt te mindvégig csak egy pótlék voltál. Fáraszd ki magad fizikailag, úgy hogy már ne tudj rajta agyalni..és idővel majd el kell múlnia :) Muszály, mert az életednek mennie kell tovább! :) És meg fogsz ismerni más aranyos lányokat majd!

26/L

2014. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat. Sokáig igazi lángoló szerelem volt.
2014. máj. 2. 21:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz már vele. Keress mást.

Ja, és örülj, hogy nem jegyezted el.

2014. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Menj el a barátokkal inni vagy csak beülni valahova kibeszélni magad, család is rengeteget segít :) Egyet se félj, lesz még olyan, akit nagyon fogsz szeretni :)
2014. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ő nem érdemelt meg Téged, és az eljegyzést sem, inkább lélegezz fel, hogy idő előtt kiderült :)
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen könnyű lenne, akkor nem is írtam volna ide.

3 év "dúl a láv" után kíváncsi vagyok, ki tud csak úgy felejteni,

2014. máj. 2. 21:19
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyfajta hányaveti életem, zavaros és zűrös, leléptem, még mielőtt akár eljegyzés történt volna, bár ott egészen más okok miatt.

Nem értem, hogy miért tette ezt, ha minden rendben volt.

Lehet, hogy félt a komoly lépéstől, az elköteleződéstől. Talán sejtette, hogy minden rendesen működik köztetek és gondolta, "meglepetéssel" fogsz készülni 3.ik évfordulóra.

Mivel teljesen berezelt, így maradéktalanul törölt, tiltott, mert tudja...mit is veszített ezzel a hülye lépésével és mintha ezzel egy védőpajzsot húzna közé és az ökör döntése közé. A szingli exek ilyenkor érdekes mindig ott téblábolnak, ahol és amikor nem kellene....

Vagy a ő csak felszínesen szeretett.

2014. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, kevesebbtől is kiborul ez ember rendesen, nemhogy 3 év után.... Te sokkal, de sokkal többet érdemelsz, aki ugyanúgy fog szeretni Téged, mint Te őt :) 28 éves vagy, ezután már csak az Igazi jöhet :) :D Megmondom mi lesz: jön egy bomba jó csaj, akivel minden téren kijöttök, szebb lesz, okosabb és mindennél jobban fog szeretni és majd ha a volt barátnőd eszedbe jut, csak annyit fogsz gondolni: "Te jó ég! Én ezzel? Fujj" :D
2014. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!