Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma összejöttem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összejöttem egy lánnyal, de a lány volt pasija nem akarja feldolgozni, hogy vége. Mit tegyek? (erőszakon kívül) 17f

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Legyél férfi! Ha nincs túl rajta akkor még friss lehet a pite. Ha nem szereted a forró pitét akkor ne egyél forrót. Tanuld meg dino, hogy ami még nem hűlt ki az még meleg. Legyél férfi!
2011. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha a lány veled van akkor te kellesz neki, nem ő.
2011. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztasd a csajt és búgd tele a fülét a pasi ellen irányuló oltásokkal vagy mittomén.


Mindenesetre kösd le a lány figyelmét, ne legyen ideje és kedve foglalkozni az exxel.

2011. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én azt tudom.

De idegesít,hogy minent megtesz,hogy szétváljunk,hogy utána az övé legyen a lány :@

És tudom,hogy a lány nem fog összejönni vele,és a gyerek is tudja,hogy vége,de nem bírja elviselni,hogy ennyi volt,már velem van

2011. márc. 17. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a lány szeret akor meg is ölhet téged a volt csávója akkor sem jön össze vele...


ha a lány nem szeret, akkor el is hagy; meg is érdemlik egymást akkor amilyen gennyesek...


ha te bizalmatlan vagy: akkor a gyakori kérdések pont hun kérdezed meg ezt...


a tanácsom: ne végy tudomást róla; mert ha érzi a bnőd: akkor vele fog foglalkozni, amig te azon agyalsz h mit tegyél a csávó ellen vagy hogyan védekezz; addig a bnőd is a csávóra gondl; ezt kerüld el

2011. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,de a csávó ráadásul egy retkes cigány... egy senki... És ez idegesít a legjobban
2011. márc. 17. 23:27
 7/10 Argloss ***** válasza:
Akkor jó ízlése van a barátnődnek, ha az elődöd egy retkes cigány volt... Amúgy sok dolgot nem tehetsz. Aki olyan annak az se számít ha minden nap bucira verik a fejét... :)
2011. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fiúk, de én vissza tudtam szerezni a voltbarátnőm úgy, hogy összejött egy sráccal. Pedig már nem volt szerelmes belém, meg biztosnak érezte magát a pasi emiatt, aztán láss csodát újra együtt. Azt hallottam tőle: nem szeretlek fogd már fel! És még is sikerrel jártam:)
2011. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én soha nem jönnék ösze olyan lánnyal akinek ilyen az izlése...sőt: elvárom a lánytól hogy szinte utálja a mai fiatalok zömét: akik alkoholisták(bulikban isznak midnig stb), cigiznek...és fugáznának minden lukat, erőszakosak, önzőek...ha ezek közül a tulajdonságok közül csak egyik van meg egy fiuban: ne is barátkozzon iylenekkel...én ugyanez vagyok fiuban; nem akarok már ismerkedni: még barátságból sem(kivéve a motor tuning köreiben: mert ott fontos az ismerettség, és a sok rejtett technika/megoldás stb.)


nekem még a magyar lányok között sem tetszik a barnult bőr...ha vkinek fekete a haja akkor legyen szép fehér a bőre, ha természetes szőke, és szép a bőre akkor se járjon barnitani magát...

2011. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző:én ugyanezt írtam le tömörebben....ja de hova is tűnt a hozzászólásom?????nyilván valakinek nem tetszett mert nem voltam polkorrekt
2011. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!