Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék a drogfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a drogfüggő párommal? Sürgős segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Sürgős segítségre lenne szükségem. 2éve vagyok együtt a pàrommal. Mielőtt összejöttünk drogfűggő voltsz, "szerencsére csak a fűvel volt nagy gondja- a elkövetkező hozzászólok egy részével közlöm, igen a fú drog- letette, hogy megszerezzen. Màsfél évig nem volt baj. Félève ùjrakezdte. Ha tép megzavarodik. Bizonytalan lesz és tanàcstalan. Az èrzelmei hullàmoznak ha nincs meg az a bizonyos betevo. Közli, hogy memszeret ès eljagy majd terden csùszva kér bocsànatot és könyörög h soha ne hagyjam el. Màsnap megint bunko. Ennek a viselkedésnek nem akarom kitenni magam éveken keresztül vagy egy életen àt. Szeretem őt. Segìteni szeretném,hogy visszatérjen önmagàhoz... ÉSvisszatérjen önmagaként hozzám. Olyan dolgokat mondd es tesz amit maskor soha. Kèrlek segìtsetek. A turelem itt nem elèg mert tönkreteszi őt a viselkedessel meg mindenkit maga korul.Még a trelem is megvolt... Vasárnap éjjel beszéltem vele telefonon, akkor kérdésem nélkül mondta, hogy szeret. Meg esküdött, hogy leér 5re hozzám. Másnap nem ért le. teljesen kiborultam. Nem ért le mert be volt tépve, onnantól már megint nem érdekelte mivan köztünk, és mi van velem. Kedden újra betépett, majd nagy nehezen hazament. Lejött hozzám és hirtelen közölte h ő most elmegy. De hiányozni fogok ölelget puszilgat de ő elmegy. egy hete még sírt h ne hagyjam el.. Nem tudom elhagyni ugy hogy az a SZAR rátelepszik az agyára és mindent tökre tesz maga körül. Kértem, hogy maradjon nálam egy egész hétig h tisztuljon és meglátja h mit gondol ő, és elmondtam h mennyire megváltozatja és felfogta. Nem akarom magára hagyni. Próbálom elengedni, hogy ha el akar menni menjen. De emiatt? teljesen zavart. Egy jó, kedves, jókedvű ember, így meg egy bunkó flegma személyiég. kialakult nála a személyiség zavar, azt mondták h itt csak a pszichológus segit. Az egyik pillanatban elfogadja a segítséget a másikban nem kell neki. Zaklathaom a telefonhíváskkal de ő iyg csak azt érzi bármit megtehetett én még mindig várom.. Vagy lehet h azzal segítek h magától jön rá mit veszített?

2014. máj. 29. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Csakis orvosi segítség és terápiák és a probléma gyökerének megoldását kell hangsúlyozni, de más olyan tipikus mély depresszióba esett embernek is, nem csak drogosoknak.

Nézd amúgy az Éjjel Nappal Budapest-et, az utóbbi 1 hónapban éppen egy ilyen szitut dolgoznak fel.

Minden esetre párod hálát adhat majd neked azért, hogy van mellette valaki, aki támogatja.

2014. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez így van, de elment, nem hív fel, ha felhívom egyszer így beszél egyszer úgy, nem tudom, hogy tudnám rávenni, hogy itt maradjon vele egy hetet. vagy többet. Az elvonási tüneteket elfogadom. Nem hajlandó elfogadni a segítséget. És van h könnyes szemekkel néz rá, és látom hogy nem akarja ezt mégis csak annyit monndd h el kell mennem nem tudok maradni. Közben megölel szorosan magáhozszorit, puszilgat beszívja az illatom. nem tudom hogyan győzhetném meg se gítségről.. vagy hagyom, hogy magától rájön h elveszített. és vagy visszajön vagy makacs lesz, van alázkodjak meg és próbáljam magammellet tartani akárhogy.?
2014. máj. 29. 11:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak terápia sajnos 12évig csináltam nem csak füvet,te nem fogsz tudni segiteni
2014. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak kell lennie valaminek, amivel segíthetnék, úgyérzem a szakításfélénk óta nem szívott be. ez keddd este volt. Lehetséges, hogy kitisztulhat a feje és visszatér? Persze tudom hogy ehez nem 1-2 nap kell.
2014. máj. 29. 12:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb,ha magadon segítesz.Mégpedig úgy, hogy elhagyod.

Egy megbízhatatlan drogossal ne akadj már le

2014. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden válaszban nem van az igazság. csak sajnos, mint tudjuk szerelem nem ilyen. És egyértelmű lenne a lemondás, ha nem tudnám, hogy ő valójában milyen. Milyen volt másfél évig. És akkor milyen szép volt a kapcsolatunk. Szeretném megtalálni a kiskaput. amivel visszahozhatom önmagához.
2014. máj. 29. 13:44
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Van egy olyan érzésem, hogy herbálozik, nem rendes zöldezik. Vagy alapból sem stimmel vele valami. Megértem a problémád és drukkolok, meg minden, de azért ne itélj el minden füvest, mert a párod egy állat. Vannak jó fej, normális emberek is akik képesek érzelmileg stabilak lenni és mértékletesen fogyasztani.
2014. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg csak fűtől nem hiszem, hogy el akarna hagyni. A fű nem úgy működik, hogy összezavarja az embert és konkrétan minden értelmetlen, sőt saját magának ártó dolgot megcsinál. Kicsit betompít, kényelmesbe rak, elgondolkodóba, nevetősbe, de attól még az ember önmaga marad. Itt bizony van valami gubanc a kapcsolatotokban. És nyilván az a bizonyos "személyiség zavar" is rátesz egy lapáttal. De nekem így az elmondottak alapján nagyon úgy tűnik, hogy őrlődik. Még az is lehet, hogy másik npő van a dologban. Erre még nem gondoltál???
2014. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne legyél társfüggő... Neki, amíg nem oldódnak meg a pszichés gondjai a fű lesz az első és nem TE! Azért vviselkedik így. De nem baj, mert neked sem igazán ő a fontos, csak az, hogy legyen melletted valaki. Lehet lepontozni. Én is voltam társfüggő, tudom miről beszélek.
2014. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Abszolút nem ítéltem el minden füvest az esetek 30%ban semmi probléma nem adódik a fogyasztásától.. Meg perzse ha hétvégenként buli előtt fogyasztja. Én mindenesetre nem élek vele. ÉS nem azért mert nem próbáltam ki. A rendszeres fű fogyasztó napi 5-6-7 cigivel aki nem a kávé+cigaretta kombinációval kezdni a napot hanem a jointtal. Igenis okozza a személyiség zavart. Nem egy ismerősöm van aki fűvel él, és nem változik tőle csak tényleg lazul. Van az a véglet amikor már sem fűvel, sem a fű nélkül nem képes valaki önálló gondolatokat meghozni,nem csupán akkor ha rajta van a 2 cigi között sem. Folyamatosan változtatja a véleményét. És magát a személyiségét, amikor nincs a fű az életében egy jó, kedves, segítőkész, hát férfiakkal szemben agresszív személyiség. ilyenkor mikor folyamatos THC van a szervezetében csak egy döntésképtelen dühkirohanásokkal teli bunkó.

Egyáltalán nem vettem sértésnek a társfüggőséget. Valamilyen szinten a szerelem is függőség. Persze ez is az aggyal van kapcsolatban. De ez más. Én is szakítottam már fiúval, és nem zavart, hogy egyedül vagyok, sőt, mielőtt mi összejöttük abszolut nem is akartam kapcsolatban élni. nem akartam szerelmes lenni. próbáltam tiltakozni az érzés és a kapcsolat ellen, de ne ment. Most igen, beleőrülök az egyedüllétbe, de inkább abba, hogy Ő nincs mellettem.

2014. máj. 29. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!