Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Segítségre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Segítségre, tanácsokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Másfél hónapja lett vége a két éves kapcsolatomnak. Azóta.ilyen se veled, se nélküled viszonyban voltunk, de most úgy néz ki, hogy végleg vége. Nagyon hiányzik az a sok boldog pillanat, amit átéltünk, hiányzik minden apró dolga. Hatalmas szerelem volt, hogyan léphetnék túl rajta? Illetve lehetséges az, hogy egy hónap leforgása alatt beleszeretett másba? Mert állítása szerint ez történt, viszont nem értem, hogy ment neki ilyen könnyen ilyen hosszú idő után? Előtte minden rendben volt, nem veszekedtünk.
2014. márc. 6. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez van. Az a legjobb ha nem is tartjátok a kapcsolatot. Tanulj, dolgozz, sportolj, kutyázz, pingpongozz, sakkozz, kirándulj...amihez kedved van. És iratkozz be egy nyelviskolába, barátnőzz, családozz. Ha jól elfoglalod magad, akkor hamarabb sikerül túljutni a fájdalmas részen.
2014. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. :( Én most a tanulásra koncentrálok és azokra a dolgokra, amiket elhanyagoltam, míg vele foglalkoztam. Igaz, hogy hiányoznak a régi szép idők, de ha esetleg folytatnánk is, nem lenne már olyan, mint régen. Idővel enyhül a fájdalom.
2014. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem volt egy se veled,se nélküled kapcsolatom,majdnem 2 évig tartott,volt boldogság,sírás,örökre szeretni foglak,minden,ami kell. nekem nagyon nagy megkönnyebbülés volt,amikor vége lett,a boldog pillanatok ellenére is,mert lelkileg és érzelmileg egy ilyen kapcsolat nagyon megterhelő. ráadásul azt hittem,hogy minden kapcsolat így működik,minden pasi bizonytalan. miután szakítottunk,rá fél évre megismerkedtem a mostani vőlegényemmel,aki bebizonyította,hogy ez abszolút nem így van,egy kapcsolat lehet felhőtlen és totálisan boldog. ő sosem bizonytalanodott el a kapcsolatunkat illetően,és őszintén mondom,hogy bár az előző kapcsolatom meg sem történt volna. pedig akkor nagyon odáig voltam érte,de utólag rájöttem,hogy érzelmileg manipulált,elhitette velem,hogy számomra ő a legjobb,stb. hidd el,hogy ennek vége van most,ha ő bele tudott másba szeretni.
2014. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem megy, csak azon agyalok, hogy milyen jó volt együtt. De tényleg lehetséges, hogy beleszeretett másba és belőlem pedig ki másfél hónap alatt?
2014. márc. 6. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:

mivel magad írtad,hogy se veled,se nélküled kapcsolat volt,így abszolút elképzelhető.

tudom,hogy nehéz,de hidd el,nem érdemes olyan szekér után futni,ami nem vesz fel,csak a saját önbecsülésed rombolod ezzel.

persze elképzelhető,hogy ez csupán egy fellángolás részéről,és ha nem lesz ló,szamárként megkeres téged,de felesleges tovább húzni.

2014. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de elkezdett beszélgetni a másikkal és rá egy hónapra közölte, hogy szerelmes belé. Viszont ha előző hónapban még minden rendben volt, éreztem, hogy szeret akkor ez hogy lehet?
2014. márc. 6. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
úgy,hogy az ember napról-napra változik,ezzel együtt az érzései is.veled még sosem történt olyan,hogy egyik nap szerettél valakit,aztán fokozatosan elmúlt a szerelem iránta? esetleg a másik ember pont olyan,akire mindig is vágyott,vagy sokkal izgalmasabb egyéniség számára,mint te. sajnos megesik az ilyen,fájdalmas és nem lehet mindig ép ésszel felfogni. az egyetlen,amit tehetsz,hogy beletörődsz és próbálsz tovább lépni.
2014. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm. Csak nem tudom, hogyan. Amikor ébren vagyok rá gondolok, mikor alszom, akkor vele álmodom.
2014. márc. 6. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Előbb-utóbb már a rossz dolgok előjönnek. Addig, ha rá gondolsz, mondd magadban, hogy "töröl, töröl". Nekem ez be szokott válni, segít a fájó gondolatok távoltartásában.
2014. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy koncentrálj azokra a dolgokra, amikkel megbántott, vagy nem tetszettek benne.
2014. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!