Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán még lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán még lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomból, aki olyan 7. decemberében jött hozzánk az osztályba. Hát őszintén szólva nagyon bele voltam esve és még mindig. Neki is nagyon tetszettem és hát úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. 6 hónapig voltunk együtt, szinte minden héten nála aludtam vagy ő nálam. Amikor egy táborozáson egy 2 ágyas ágyon aludtunk (cserélt a srác a barátnőmmel ágyat) elkezdett csókolgatni. Ez persze nem volt meglepő, hisz már nem először történt az, hogy megcsókolt. Ám egyszer csak elkezdte felfelé húzni a pizsama felsőmet és leakart vetkőztetni. Na akkor elegem lett, szakítottunk és idén februárig egymáshoz sem szóltunk. Viszont most megint fellobbant bennünk a szerelem és nem tudom mit tegyek. Vajon megint az lesz, mint azon az éjszakán? Higgyek még neki?

2014. jún. 2. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
itt hol a probléma?
2014. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretkeztetek mar?
2014. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: ott, hogy megbízhatok e benne ezek után, Hogy rám akarta erőltetni magát?

2. kommentelő: Még nem és nem is tervezem a közel jövőben.

2014. jún. 2. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
egymásnál aludtatok és nemvolt semmi? hány évesek vagytok?
2014. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 15.
2014. jún. 2. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen szuleitek vannak nekten h egyutt alhattarok...
2014. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!