Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal most leszünk 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal most leszünk 5 évesek, az exe eddig közöttünk volt, februárban elköltöztem szüleimhez, mert sok volt, de azóta kiábrándultam teljesen belőle, szakítani szeretnék vele, de nemhagy békén! Talán szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Folyton telefonálgat, és ide akar jönni hozzám, mint ha minden redben lenne, csinálja nekem itt a közös hétvégi programokat, de én nem akarok vele menni sehova, s már az időmet sem szeretném rá pazarolni.

Egész egyszerüen nem érti meg, hogy nem szeretem, vége! elmondtam telefonban és személyesen is szépen és otrombán is. De akkor meg fenyegtőzik.Tudtok adni vmi tanácsot?Már nem akarok így élni tovább,kikészülök ez megy lassan 2 hónapja. Egy 23 éves lány


2008. júl. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
kemeny dio! ha mas megoldast nem talalsz kerd meg edesapadat, hogy beszelgessen el vele, amolyan ferfi a ferfival keppen. attol biztosan megszeppen. minden fiu tart egy kicst a jovendobeli apostol :)
2008. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves, de nem valószínű, hogy kiakarná kioktatni és külömben is, mindig mindent megtud magyarázni, ettől is hülyét kapot....

Egyébként 36 éves a párom, elfelejtettem oda írni.

Nekem komoly gondjaim vannak vele, és szeretném ha vita mentesen lezárnánk! Csak ez az amit szeretnék, nem többet! :(

2008. júl. 10. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló a helyzet, úgyhogy nem is részletezem.

Talán azt kéne tenni, hogy határozottan megmondani neki, hogy vége, befejezted, és ezután bármit tesz, bármivel és bárhogyan próbálkozik, nem kell róla tudomást venni. Nem kell felvenni a telefont, nem szabad válaszolni, nem szabad beengedni. Tudom, hogy ez marha nehéz, de szerintem egy idő után belátja, hogy hiába küszködik.

Az is jó, ha telefonszámot változtatsz, mert nem tud elérni, és nem olvasod a hülye SMS-eit, nem idegesíted magad. Én most épp ezzel próbálkozom, majd meglátjuk, beválik-e....

2008. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első körben én is azt tudom tanácsolni,hogy válts telefonszámot.Így egy lehetőséggel kevesebb,ahol zaklatni tud.Ha élőben folytatja,akkor legyél nagyon határozott vele szemben.A fenyegetőzéseivel meg ne foglalkozzál,mert lehet azért csinálja,mert ugy gondolja,hogy ezzel téged sakkban tud tartani.Sajnos,nem mindegyik pasi ért a jó szóból és nem mindent lehet nyugodtan,békésen megbeszélni, lezárni.Az,hogy tönkre menjél egy ilyen dolog miatt,az nem megoldás.Végső esetben kérjél segítséget,akár a szüleidtől(általában minden apa félti a lányát)mondd el nekik,hogy zaklat stb.Vagy,ha ez nem jó,akkor olyan valakit kérj meg,akiben megbízol és van olyan határozott,hogy úgy el tudna vele beszélgetni,hogy tovább ne zaklasson.De első dolog a számcsere legyen.
2008. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem megilyesztenek a fenyegetései, de még nem mutatom ki! A családom szeretném kihagyni belőle. sajnos vezetékes telefonon is folyton hívogat, ott azonnal tudja hogy otthon tartozkodok e vagy sem... unom, folyton csekkol és figyeltet... üldözési mániám van tőle... rendesen szorongok, ez nagyon gáz már! Nem ért a szép szóból azt hiszi lehet még komolyabb a kapcsolatunk, és hogy most csak leckéztetem az exe miatt, de nem! komolyan részemről vége, és nem fogadja el, ez a legrosszabb! Káosz most az életem tőle! Nem tudom normálisan kipihenni magam, mindig attól félek, ha megcsörren a telefonom az ő nevét írja ki.. rossz kiírni, de félek, más személyeket nem szeretnék ebbe belevonni...
2008. júl. 10. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Az otthoni telefonhoz vehetsz hívószám-kijelzőt (ha még nincs). Én ilyenkor ha otthon vagyok, lehalkítom a telefont (így, ha nem akarom felvenni, nem idegesít a csörömpölés), és ha látom, hogy ő hív, nem veszem fel. Egy idő után valószínűleg magúnja, hogy feleslegesen próbálkozik, és feladja.

A fenyegetéseknek pedig nem szabad bedőlni! Általában csak üres vagdalkozás, kamu.

2008. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, most akkor szakítottál vele, vagy sem?

Ha egyértelműen szakítottál, és ennek ellenére zaklat, akkor végső soron fel is jelentheted - vagy legalább mondhatod, hogy feljelented.

A szüleidnek meg igenis mondd el nekik, hogy mi a helyzet. Nem kell egyedül végigcsinálnod ezt, és ha otthon keres, akkor ők is felvehetik, és közölhetik, hogy nem akarsz vele beszélni.

2008. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már pedig hiába is szeretnéd, egyedül ez nem fog menni. És barátságosan sem tudod ezt lezárni. Mindenképp segítség kell és sürgősen! mielőtt durvulna...
2008. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2008. júl. 10. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!