Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak? Vagy amiket elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Vagy amiket elvileg csinál belefér?

Figyelt kérdés

A barátom haverja azt mondta, hogy a pasimnak más lány is tetszik, mikor együtt mennek mindig mondja, hogy kövessenek szép csajokat, és csak azért van velem, mert kell neki valaki. Mikor azt mondtam, hogy jó akkor szakítok vele (bár nagyon szeretem) kapásból lehülyézett.

a barátom amúgy mostanában nagyon féltékeny lett egy fiúra, akit megöleltem és bosszút is állt rajta. Egy barátnőmnek meg azt mondta, hogy nagyon szeret, és nagyon szereti a személyiségem.



2014. jún. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a haverja csak szétakar szakítani titeket, ezt is vedd számításba. Viszont lehet, hogy igazat mondott, nem lehet ezt így megmondani
2014. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shenki89 válasza:
Hány éves vagy, komoly a kapcsolat?
2014. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A haverja hozott össze minket. Ott volt a csaja, szerinte csak hülye és baromságokat beszél
2014. jún. 10. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
És a barátod hogy viselkedik veled? ad rá okot,hogy azt hidd,hogy nem szeret vagy csak akkor jutott eszedbe ez,amikor a haverja "árulkodott" neked? Szerintem először is mindenképp mondd el a pasidnak,hogy miket mond a barátja, szóból ért az ember :)
2014. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kariiii92 válasza:
a fiúk hajlamosak egymás között titkolni érzemeiket és a haverjának nem mondott igazat...vagy esetleg tényleg úgy gondolta, de jobban megismert és az utóbbi lett belőle
2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!