Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen csak a filmekben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csak a filmekben van ugye, hogy két ex találkozik később, aztán újra együtt fognak járni?

Figyelt kérdés

Filmekben van ilyen , hogy hosszú idő után találkoznak, leülnek dumálni csak őgy, aztán egy pár lesznek. Kérdezik is, hogy miért szakítottunk anno a filmben?


Ilyen csak ugye a filmben van, való életben nagyon ritka.


Meg amúgy hogy jönnének össze emberek a való életben hosszú idő után újra?



2014. jún. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos volt rá példa a történelemben.
2014. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andrea Henrietta ***** válasza:
Sok tényező játszik közre, de az életben is előfordulhat...
2014. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élő példa vagyok rá! :) Létezik a valóságban is!

Külön voltunk 3 évet, messze költöztünk egymástól és egy szép nap újra összefutottunk egy városi rendezvényen mikor épp otthon voltam látogatóba a szüleimnél. Megbeszéltük,hogy hülyeség volt annó szakítani. Újra össze jöttünk 2 évig voltunk együtt, aztán újra szakítottunk. Jelenleg ő is és én is másik párkapcsolatban vagyunk, nem beszélünk egymással lassan 1 éve, de szerintem még lesz folytatás, ha mindketten megérettünk rá. Első szakításkor is úgy váltunk el,hogy szerettük egymást és most is úgy váltunk el csak közbe szólt rengeteg dolog. :)

2014. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát van rá példa, de ne reménykedj benne, mert ha össze is jöttök, garantáltan szakítotok még egyszer. Vagy sokszor. És így kialakul egy örökös körforgás, amiben az egyik sem tudja elengedni a másikat. Se veled, se nélküled. Szóval túl kell lépni, ami egyszer nem működött, sajnos okkal nem működött
2014. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!