Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mondanátok azt, hogy elfogadható, normális együtt járni valakivel?

Figyelt kérdés

Vagy, úgy kérdezem.. ha lenne vagy van is gyereketek melyik az a korosztály azt mondanád hogy neki, hogy na ez aranyos és elfogadható is "ebben a korban"?

12-13 évesen

13-14 évesen

14-15 évesen

csak 15 felett



2013. aug. 21. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
15 felett
2013. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Hát, én úgy gondolom, hogy egy párkapcsolatra akkor áll készen az ember, ha a testiségre is készen áll, szóval én azt mondom, hogy 16+.
2013. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem is 16+
2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Duguljatok már el. A sok nagyokos "felnőtt" szerint 14 évesen nincsenek érzelmeink, nem szerethetünk senkit. Attól mert sok hülye van az én korosztályomban, még nem mindenki az! Én például érettebbnek tartom magam, 15 éves koromtól. Lehet hogy ezt Ti nem bírjátok megérteni, de ilyen fejjel Ti is idegesítőnek találnátok az ilyet.
2013. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12-13 között (és persze alatta) nem hiszem, hogy sok értelme lenne.

14 évestől már esetleg, ha koránérő típusokról van szó.

Egy 15 éves lány már járhat akár 17 éves fiúval, de idősebbel nemigen.

Talán 15 évestől elfogadható a járás, maximum két éves korkülönbséggel. Hallottam is, meg láttam is extrémebb eseteket, amikor egy 14 évesnek 25 éves pasija volt, ez már túlzás, az ilyet nem szabad engedni. Ha viszont saját korosztályában válogatnak a fiatalok, akkor az nem biztos, hogy tanácsos tiltani.

2013. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!