Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja velem ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt egy lány?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki az osztálytársam és már az első évtől bejött nekem, nyáron össze is jöttünk, de mire megint suli lett szakitottunk, aztán beszélgettünk még de télen abbahagytuk, de szünetbe megint rámirt hogy legyen valami de aztán megint otthagyott, és most nyáron megint meg akarja probalni és mar azt mondja komoly és én nagyon szeretem őt... szoval nem tudom mit csinaljak.

2014. jún. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? Mert ő egy lány, te meg egy nyálcsorgató kutyuska. Hány éves vagy? Szerintem van még mit tanulnod
2014. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a barátomat 2× dobtam ki, mire rájöttem hogy mennyire szeret engem és f..z voltam.

Na azóta 3 éve együtt vagyunk és ő a mindenem. :)

Rám is azt hitték, hogy csak hülyítem. De ma mindent eldobnék érte.


22/L

2014. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor probáljuk meg mégegyszer?
2014. jún. 16. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért tegyük hozzá, hogy a második válaszoló esete a ritkább.

Ha engem kidob valaki, annak nincs új esélye.


Azt meg, hogy mit tégy csak te tudod eldönteni. Ha a büszkeséged elbírja, gyere vele össze. Ha nem, akkor ne, ennyi.

2014. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fhuuu hallod! Ne jöjj össze vele megint! Lány vagyok és szerelmes vagyok egy fiúba tavaszi szünetbe össze jöttünk aztán elkezdődött a suli és szakított velem most hogy elkezdődött a nyári szünet megint össze jöttünk úgy is szakítani fog velem....:( sztem ha te egy komoly kapcsolatra vágysz akkor találsz nála jobb lányt is! kitartás!;) 12/L
2014. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!