Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom megígérte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megígérte, hogy eljön velem holnap shoppingolni, ill. meglátogatni a nagymamámat. De most lemondta, emrt hogy a haverjaival néznek focit, szerintetek jogosan akarok szakítani? 23/l

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a VB-t nézik az csak este lesz.
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha szeretitek egymást,akkor ilyen apróság miatt ne szakíts vele. Megígérte,s megszegi a szavát, ez nem szép dolog,de a fiúknak ez a vb nagyon fontos,a foci fiús dolog. A vásárlás számára nem vonzó,csak kajtasson utánad a boltokban...

Biztos kárpótolni fog téged,ha lecseng ez az időszak,feltéve ha tényleg komoly a kapcsolatotok.

2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Krisztian987 válasza:
78%
Csak ezért szakítani baromság. Viszont ha tele a pohár, akkor utolsó cseppnek elég, ha te így érzed. Amúgy mond el neki, hogy mi bánt. Valami ellen lehet tenni, valami ellen nem. És ha 1 nappal később mentek ide-oda, akkor mi van? 29F
2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Csak este lesz VB igen. De ha ezért szakítasz vele, akkor szereted őt igazán? Mond el, hogy megbántott és rosszul esett neked. Igazad van, de emiatt nem dobd ki, ha ezt sűrűbben tapasztalod, akkor gondold át a kapcsolat mélységét. 22/L
2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha ilyen hisztis luvnya vagy, csak szivesseet tennel a pasidnak! Shopoingolni eleve nem megyunk nokkel, mert az egy tokonrugas!
2014. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen vannak ilyen apró nézeteltérések az egy idő után felgyülemlik és véget vethet a kapcsolatnak.

Amennyiben tényleg nem ez az első, hanem a sokadik és már tele a hócipőd akkor valóban érdemes átgondolni a dolgot.

Viszont ha nem jellemző, akkor egyszerűen csak nyugodj le, esetleg menj a barátnőiddel, és később feltétlen mondd el a párodnak, hogy téged ez bánt, és hidd el ha szeret, nem csinálja többször..

2014. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem túlreagálod, de azért megszegni egy ígéretet elég tahó dolog. Ha még többször eljátssza, akkor szakíts vele csak. 21/F
2014. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös, Te nem a pasim vagy véletlenül? (ő is ezeket szokta mondani.... :) )


Egyébként miért kell, h a pasid kísérgessen? Én pl csak akkor megyek a barátommal vásárolni, ha neki kell valamit venni, és elhív, h mondjak véleményt....


A VB-től meg szinte minden pasi megőrül.... De ez jó. Hadd nézze mán... Vegyél egy pár üveg sört, nyomd a kezébe, és kívánj jó meccs nézést a haverokkal... Én mindig ezt csinálom.


De ha nem jó neked, ez a felállás, és így nem szereted, akkor tényleg ne húzd a dolgot. Léteznek más típusú fiúk is, csak meg kell találni a hozzád illőt, akivel meg nem jössz ki el kell engedni.


Bár minden párkapcsolatban kell némi alkalmazkodás, és kevés az hol gördülékenyen mennek a dolgok. (Pl ha az én barátomat meghívják a haverjai vadászni, mindent lemond, mindent eldob, és hírét sem hallom legalább egy hétig. De még egyszer sem mondtam neki, h ne menjen, persze rossz az, h lemondja a programjainkat, de meg kell érteni, h ez neki fontos. Ettől még szeretjük egymást, és jó a kapcsolat)

2014. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, azért a szakítást erősnek érzem. Az, hogy shoppingolás helyett a focit választja, egyáltalán nem baj. Az már kellemetlen, hogy a nagyidhoz nem kísér el, ha már megígérte. Szerintem ne csinálj cirkuszt, annak nincs értelme. Inkább mondd el neki higgadtan, hogy rosszul esett neked, hogy megígérte, hogy veled lesz, és nem tartotta be, és a nagymamád előtt is kellemetlen volt a dolog. Kérd meg, hogy máskor körültekintőbben szervezze a programjait és ha már megígért valamit, azt tartsa be. Mellesleg kérdezd meg ,hogy élvezték-e a meccset. Ha ez volt az első ilyen eset, akkor szerintem hagyhatod is ennyiben. Ha ez már a sokadik ilyesmi eset, és már többször szóltál neki, hogy rosszul esik, ha cserben hagy, akkor nem érdemes tovább koptatnod a szádat, egyszerűen ne beszélj vele többet és kész.
2014. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Csak jót teszel szerencsétlen sráccal, ha dobod, a stílusod alapján. :)

1 normális nő nem erőlteti rá a barátjára a shoppingolást, mint ahogy 1 fickó sem erőltetné rá a barátnőjére, hogy menjen el vele 1-2 órácskára alkatrészboltba nézelődni, vagy valami hasonló.

Tapasztalatból tudom, én mindig magam oldom meg a shoppingolást, max. 5-10 percre szoktam megkérni, hogy tartson velem, mert tudom, hogy ezt mennyire lesz.rják a férfiak.

2014. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!