Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok mi lehet szakítóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi lehet szakítóok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. jún. 17. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. semmi sem szakítóok nálam, illetve ha én már nem szeretem őt, akkor nyilván szakítok, de ő nem sok olyat tudna tenni, amiért szakítanék.
2014. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maximum egy félrelépés, de az is megfelelő indokkal.
2014. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félrelépés, ha már nem szeretem.
2014. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

megcsalás tuti ok! meg ha nem sikerül rendbe rakni a kapcsolatot és nem vagyok boldog a párommal

21F

2014. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Maga a nő! :-)


Az ok adott! :-)

2014. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A megcsalás! Természetesen úgy igazságos, ha bármelyikünk részéről történik.

Ha én más után kezdenék érdeklődni, akkor is szakítanék!

2014. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Ha belátnám, hogy már nem tudjuk egymást boldoggá tenni. Hogy ez mi mindenféleképpen történhet, azt most nem sorolnám végig, de pl bizalomvesztés, elhidegülés miatt.

24F

2014. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megcsalás :(amíg párkapcsolataim voltak már a csók is annak számított. Házasságban is annak számít, de 1 csókért még nem válnék el, szexért, orális szexért stb már igen) /Flört nem számít megcsalásnak nálam. Tapizás határeset: megbeszélést igényel: közvetlen közelről:)/


Fizikai, lelki bántalmazás, megalázás stb...nekem 1 pofon szakító, és válóok is lenne. Szakítanom pl már kellett is emiatt régebben.


Beteges féltékenység, irányításmánia


Olyan függőség, amiből a partner nem akar kigyógyulni (tehát az esélyt megkapja, de ha nem él vele repül)


Szándékos munkakerülés (mondván én majd eltartom)


28/N

2014. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!