Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire számít nálatok az, hogy a párotok idősebb legyen?

Figyelt kérdés
Az én esetemben kicsit kevesebb mint 2 évvel vagyok fiatalabb a hölgynél. (22-24) Ez kizáró tényező lehet? Mondjuk azt is hozzá kell tenni hogy hogy többnek nézek ki.
2014. jún. 16. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem korfüggő a párválasztás, de mindig a korombeliek tetszettek .
2014. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gond ha fiatalabb pár évvel .
2014. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két évnek semmi jelentősége szerintem, főleg ebben az életkorban.


Nekem az előző párom 4 évvel volt fiatalabb. Senki nem mondta volna meg ránézésre, és az anyukáján kívül az égvilágon senkit nem zavart.


Aztán engem sem zavart, hogy nem lett anyós belőle.:-)

2014. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem számít, jártam már nálam 3 évvel fiatalabbal is, meg 12 évvel idősebbel is. Mostani párom és köztem fél év van az én javamra.
2014. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem probléma. Engem mondjuk zavarna. De ilyen kicsi korkülönbség jelentéktelen :)
2014. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ment a zöld kéz :)
2014. jún. 16. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nem számít... az idősebbeket annyira nem csípem már mert uncsik. meg nem járnak el bulizni. de mondjuk 19 az alsó korhatár :D


24L

2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem számít..

De,pl. 27 évesen nem jönnék össze 20-22 évessel

De 25-tel lehet, sőt ha olyan, akkor 24 évessel is..( ha aktuális volna)

De ugye ez ember függő, az öcsém 24 vele netudom elképzelni, ogy egy velem korabeli nő összejönne..mert nagyon komolytalan..magam at hozom példának, hogy már házas vagyok, gyeeket tervezünk, jó ideje dolgozunk, a téma már a apjayobb ingatlan..stb

Ő18-20 éves lányoknál próbálkozik egyébként..ez sem véletlen:21 évesen még a 19 körüli fiúkat tudtam férfiként néni...de 24 évesen én nem, van aki igen ( valószinűleg én azert nem tudtam volna elképzelni, mert akkor már a házasság olt porondon, akkor csak beszélgetés sziten)


Tehát leget esélyed, ez a lányon és rajtad is múlik..csak amkorod nem lezs kizáró ok ekkora korkülönbségnél.

Egyébkent édesapám 19 édesanyám 21 volt amikor összejöttek

2014. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!