Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok kié az ágy nagyobbik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kié az ágy nagyobbik fele? :D

Figyelt kérdés
Én a 2x2 méteres ágy 10 centijén szűkölködöm és a paplant is mindig lehúzza rólam, pedig az is dupla. :D És visszahúzni se tudom, mert akkor fura morgó hangot ad ki. :D Vicc nélkül. És én vagyok a nő a kapcsolatban.

2014. jún. 12. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
A 11 hónapos kislányomé, aki bejárja az egészet :)
2014. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is-is. Valamikor én kiszorítom de van amikor ő fog és lelök az ágyról. Aztán bosszú aztán viszontbosszú és így tovább
2014. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk én (nő), pont mint a párod, csak fordítva :D
2014. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
A macskák elég sok helyet elfoglalnak. Túl sokat is:D
2014. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
nálunk a kutyáé kb. De egyébként kb fele fel. A dupla takarón az egy nagy takarót érted? ha igen akkor mindenképp legyen külön takarótok.
2014. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elalszunk az enyém. Reggelre az egész az övé. Én a földön ébredek.
2014. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

télen-nyáron változik ez.


télen összebújva vagy kifli pózban, vagy rajtam feküdve alszik el, nyáron meg ellenkezőleg a 2 végén ébredtünk fel.

2014. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi egy ágyban alszunk egy 135 kilós orosz tengerészgyalogossal Szergejjel. Az ágy 90%-a az övé...próbálnál meg nem a saját feleden aludni, repülne a saller egy üres vodkás üveggel :D
2014. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Én vagyok a nő, az egész ágy az enyém. Általában csillag módjára alszom vagy hason. Az egész ágy az enyém, pedig párom kétszer akkora, mint én. Semmire nem ébredek fel, olyan mélyen alszom, de ha elveszi a kispárnám, akkor arra már felébredek és gyorsan visszaszerzem. Ezenfelül szeretek rugdosódni, verekedni, hideg talpamat a meleg oldalához nyomni és beszélni. :D
2014. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi direkt hatalmas takarót vettünk, így nem lehet lehúzni semelyikünkről se. :D Amúgy szerintem nálunk majdnem fele-fele, max az én részem nagyobb egy kicsivel. :D
2014. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!