Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm elvárja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elvárja, hogy folyamatosan szeressem, de nekem ez már nem megy, el kellene hagyni?

Figyelt kérdés

Régebben még szerettem, mert kedves volt, aranyos, vidám, jófej, de most olyan barátnői lettek, akik nagyon befolyásolják, minden, amiért lehetett szeretni, kiveszett belőle. Már úgy viselkedik, mint egy nagytekintélyű nagyságosasszony, teljesen énképzavaros lett.

Már azon több napra megsértődik, ha szóvá merem tenni neki, ha beszélünk skype-on, és közben hívja egy barátnője, akivel amíg én várok rá, kb 1 órát beszél.

Utána már nincs kedvem keresni őt, de ő megkeres mindig, mintha mi sem történt volna.

És sok lánynál nőnél láttam azt, hogy elvárják, hogy folyamatosan foglalkozzanak velük, meg szeressék őket, de ők meg úgy viselkednek, hogy azt mindennek lehet nevezni, csak szerethetőnek nem.

Legjobb lenne, ha olyan lenne, mint régen, de ezt már megbeszélni sem lehet, mert én neki ne magyarázzak semmit, meg ahhoz az kellene, hogy az "új" barátnőit félrerakja.



2014. jún. 18. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tesó ezt hívják p*csalódásnak. Ha együtt akarsz vele maradni akkor élőben megmondod neki, erélyesen, nehogy megint övé legyen az utolsó szó, hogy vagy csináljon valamit másképp vagy akkor cső.
2014. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjátok megbeszélni, vagyis ő nem hajlandó észrevenni a változást és változtatni rajta úgy, hogy neked is jó legyen, akkor nem sok mindent tehetsz ha neked ez így nem jó.....lépni kell. Lehet akkor fog majd észbe kapni ha már nem leszel mellette, mert így ott vagy neki mint biztos pont, aki sokmindent eltűr, valószínűleg meg se fordul a fejében, hogy ezzel a viselkedésével elveszíthet téged.

Gondold át, és ha nem vagy boldog, szerintem nincs mire várnod. Rengeteg rendes és aranyos lány van még, aki megbecsüli a férfiakat :)

2014. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a fair, ha elmondanád neki és nem rabolnátok tovább egymás idejét.
2014. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy megváltozott és hogy mi volt az, amit korábban szerettél benne és most mennyire más lett.

Talán észhez tér.

Ha nem, akkor nem sok jövőtök van együtt.

2014. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz.

Élőben állítsd választás elé.

Vagy normális lesz és "megváltozik" vagy mehet a p**csába.

2014. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!