Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha végig jelen van az ex, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végig jelen van az ex, van esélye közben az új párnak?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de csak kevesebbet beszélünk, amúgy minden ugyanolyan, mintha együtt lennénk, viszont közben ő kapcsolatba került egy másikkal. Most kettőt szerethet egyszerre, vagy ilyenkor én vagyok a visszahúzó erő és sohase lesz az igazi az, amit a másikkal művel, vagy lehet, hogy majd tovább lép? Lényegében két emberrel van együtt.

2014. jún. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

mondjuk nem ártana leírni a kérdezés okát.


Gondolom hogy van némi remény folytatni/újrakezdeni.


Van esély bármire. Egyrészt javulhat akár a ti kapcsolatotok is, másrészt hibázhat a másik is.


De ha szakít akkor se biztos hogy téged választ.


Szóval ez egy általános kérdés. Nem hiszem, hogy mindkettőtöket szeret. Valszeg inkább egyikőtöket sem.

2014. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kérdezés oka: vissza akarom kapni...

Lényegében kifáradt a mi kapcsolatunktól, úgy érezte, már tudja azt megadni, amire szükségem van, de leesett neki, hogy ettől függetlenül még működünk. Direkt szünetet is tartattam vele, de harmadik nap már keresett. Másik arcra annyit mond, "elvagyok vele" kategória...

2014. jún. 18. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Van !
2014. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!