Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik legjobb fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dora86 kérdése:

Az egyik legjobb fiú barátom szerelmet vallott nekem és elhívott randizni azt mondtam neki hogy még gondolkozom rajta, tetszik nagyon de nem akarom elveszíteni mint barátot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele, és mond hogy először is te beszélni szeretnél vele.Kérdezz tőle olyanokat, hogy nem fog-e ártani ez a barátságotaoknak, meg ha szakítotok utána mi lenne a barátsággal....
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
en azon a velemenyen vagyok hogy lany es fiu kozott nincsen baratsag,egyik mindig tobbet akar a masiktol,vagy beleszeret,ne szalaszd el,mert ha nemet mondassz akkor mar vege a baratsagnak,ezzel elcseszett mindent
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszítenéd el mint barátot? Attól még, hogy randiztok... Szerintem menj el vele nyugodtan! Ha elutasítod, akkor nagyobb az esélye, hogy elveszíted, mert akkor lehet, hogy kissé megalázva érzi majd magát.
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én, ha tetszik a srác, elmennék. Ha kialakul a szerelem, az több mint barátság /de egyben az is/. Ha nem, akkor is megmaradhat barátnak.
2011. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2011. jún. 11. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod nem veszíted el, csak egy magasabb szintre helyezed a kapcsolatot :)
2011. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fiú és lány között NINCS barátság trufax
2011. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

VAN fiú-lány barátság. Egyénfüggő. Nekem vannak lány barátaim.

Menj el vele randizni! Mondjuk sztem kár, hogy egyből szerelmet vallott, lehetett volna kicsit lassabban is hagyni, hogy ezek a szálak erősödjenek köztetek, finomabban éreztethette volna először szimpátiáját, akkor te is biztosabb lennél. De megértem a srácot teljesen, én se biztos, hogy bírtam volna magammal a helyében.

2011. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy lánybarátom, szerelmet vallottam neki, megbeszéltük, barátok maradunk, kb 1 évig szenvedtem miatta, mert ő nem zavartatta magát, más fiúkkal is ismerkedett még ha együtt mentünk valahova (pl koncertre) akkor is, most végre nem érzek iránta semmit, szerintem vigyázz, mert hidd el, ő nem fogja megmondani neked, hogy: szenvedek bazzeg, hagyj békén! mert szeret téged, és te nem fogod észrevenni és gondolom te sem akarod elhagyni őt, tehát MENJ EL A RANDIRA ÉS ADJ NEKI ESÉLYT, KÜLÖNBEN SZAR LESZ!!!! (16/F)
2011. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17:18 as vagyok, ha még érdekelne valami akkor írj nyugodtan privát emailt, már szakártő vagyok ebben a témában, csak még olyan szerelmem nem volt akivel össze is jöttem :D
2011. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!