Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi ez a sok szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok szakítás?

Figyelt kérdés
Észrevettétek vagy csak az én környezetemben van ennyi szakítás? és sajnos egyre több ilyen van. Az emberek ennyire válogatósok lettek, vagy elmentek otthonról?

2014. jún. 24. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elmúlt a tavasz, már nyár van. egyéjszakások és partiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........
2014. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is szakítottam.
2014. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi értelme van az egy éjszakás kalandnak, utána meg sír az emberek szája h nincs kapcsolata, nincs biztos pont az életébe.
2014. jún. 24. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg,h nyár elején mindig több a szakítás.
2014. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is szakítottunk és a haveromék is.
2014. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, és fura is. Én is szakítottam, 2 bnőm is szakított, családok mennek szét...
2014. jún. 24. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

hm... Én amióta ismerem a férjem baráti körét, 4 éve, ott csak 1 csaj van, aki már a 3. pasit fogyasztja. )amióta én bekerültem) Mindenki másnak ugyanaz a párja.


7 barát + párjaikról van szó amúgy.


Az én barátnőim közül alapból kettőnek semmilyen párkapcsolata nincs évek óta. Az egyik azóta van egyedül amióta az 5,5 éves kapcsolata véget ért a vőlegényével. Ez a legutolsó szakítás amiről tudok a környezetemben.


A másiknak 7 éve ugyanaz a párja, a 4. lány meg évek óta jegyben jár a vőlegényével.


A 2 legjobb barátom közül az egyiknek most van barátnője 1,5 éve, de előtte 2,5 évig járt egy másikkal, az előtt meg 3 évig menyasszonya volt akitől lett 2 gyereke is.

A másik barátomnak pedig épp reménytelen szerelme van. Ő is szingli.


Hát ennyi. Én mostanság nem látok sok szakítást. Még a 4 éve házas sógornőmék is együtt vannak, pedig orrba szájba megcsalják egymást a férjével...

2014. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!