Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély visszaszereznem őt? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Egy több, mint 3 éves kapcsolaton vagyok túl egy lánnyal, akit mindenkinél jobban szerettem/szeretek. Volt már jó pár kapcsolatom, de benne találtam meg a minden szempontból ideálisnak tartott páromat. Jó kapcsolatunk volt, harmonikus és veszekedések nélküli. 2 "probléma" terhelte: az elején amikor megismerkedtünk, én egy döglődő kapcsolatban voltam, és nem szakítottam az előző lánnyal az ő kedvéért, hanem megvártam amíg előző vet véget a dolognak. Ezt pedig a lány rossz néven vette. A másik pedig (ami összefügg az elsővel): 16 év korkülönbség a javamra (most 37 vagyok, exem 21), emiatt én az elején nem hittem hogy ez működhet, ezért is nem szálltam ki az előző kapcsolatból. De aztán 3 évig tökéletesen működött.

Fél éve lesz, hogy a lány egyik napról a másikra szakított velem. Vasárnap még küldözgette a szivecskéket hogy mennyire szeret, kedden viszont szakított. Ami rosszabb, 3 hétre rá, amikor kerestem, kiakadt, hogy vegyem tudomásul hogy vége, ne zaklassam, hagyjam békén - és megszakított velem minden kapcsolatot, facebookon is törölt, viberen letiltott. Pedig a "zaklatás" ennyiben merült ki, hogy egy 3 éves kapcsolat után 3 héttel még le mertem írni hogy szeretem és hiányzik.

Úgy érzem, nem ezt érdemlem, 3 évig jó párja voltam, pénzt-időt-energiát nem kíméltem, mindig mellette álltam, segítettem ahol tudtam. Maga is mondta, hogy nálam jobb párt kívánni se tudna magának, és csodálatos ember vagyok.

Hogy miért szakított, az számomra még most sem világos, de úgy gondolom, szerepet játszhat benne, hogy én voltam az első komoly kapcsolata (és manapság ugye "gáz az első pasihoz hozzámenni", meg "ki kell élni magad", "ki kell próbálni másokkal is" stb. A korom miatt biztos volt rajta egy nyomás is, hogy majd itt biztos férjhez kell mennie fiatalon, bár ezt soha nem forszíroztam, sőt mondtam, bármeddig várok rá, ha kell.

Valószínű a viselkedésében benne van az is, hogy érzi hogy nem ezt érdemlem, és lelkifurdalása van - ezért nem akar látni, és ezért győzködi saját magát arról, hogy én negatív figura vagyok ("zaklató" stb.), aki tulajdonképp megérdemelte ezt a bánásmódot.


Ugyanakkor én így fél év után is úgy érzem, nekem nem kell más (pár csajt már "levakartam magamról" azóta, akik akartak volna valamit), sajnos még mindig belé vagyok szerelmes.


Kérdés, van-e esély ezzel bármit is kezdeni, vagy totál felejtős? És ha igen, hogyan?



2014. jún. 24. 11:34
1 2
 1/12 Mr. Truth ***** válasza:

AAAAH

komoylan mondom megkivántalak annyira "csodálatos ember vagy"


gyere koma (L) -.-"


a szöveged egyoldalú szubjektiv és csöpög attol hogy mennyire el vagy telve magadtól és mennyit fáradoztál Te a kapcsoaltért amig ő semmit nem tett...


1 ha semmit nem tett akkor a te bajod hogy eddig hagytad magad palira venni

2 ha mégis segitett és nem vált be a kapcsolat akkor lehet néha magadba is kellene nézni ...

2014. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát jó hülye vagy vajon mit vártál egy 21 évestől hogy egész életében veled marad elég naiv vagy :)
2014. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Dr Truth, egy szóval sem mondtam, hogy ő semmit sem tett.

A prekoncepciókra épített leoltások nem különösebben hasznosak, a többi kedves kommentezőt is kérem, hogy ha Dr. Truth-hoz hasonlóan abba a fajtába tartozik, akik arra élvez, hogy minden nap feljön a gyakorira és végigoltja az összes kérdezőt, akkor az én posztomat inkább kímélje. Konstruktív, és normális hangnemű válaszoknak örülnék, köszönöm.

2014. jún. 24. 11:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Össze fogtok még futni valahol? Vagy többet nem is fogod látni?
2014. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Időnként összefutunk társaságban, a szakítás óta 2x találkoztunk kettesben (még rögtön utána, amikor még a "maradjunk jóban" fázisban voltunk), azóta talán 3-4-szer, mindig elég hűvös és távolságtartó volt velem, és kerülte, hogy kettesben maradjunk. Ilyenek lesznek a jövőben is.
2014. jún. 24. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Az még a jobbik eset, mert van lehetőség azért puhatolózni, beszélgetni, nem veszít el szem elől téged.

És nincs senkije azóta? Vagy ezt nem tudod?

Miért szakított annak idején?

2014. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, van-e valakije. Elképzelhető hogy van, de ő azért nem könnyű eset, nagyon igényes, nem jön össze bárkivel aki szembejön vele.

Azt írtam, hogy nem tudom igazán, miért szakított. Benne lehet az is, ahogy az egész kezdődött, az is hogy úgy érzi, még másokkal is ki kell próbálnia, a korkülönbség is... Nem tudom, soha nem mondta ki konkrétan.

Azt tudom, hogy még a kapcsolatunk alatt volt egy pasi, aki megtetszett neki, gondolkodott a szakításon, de aztán amikor jobban megismerte a pasit, akkor elmúlt az érdeklődése, és érzelmileg teljesen visszatért hozzám.

2014. jún. 24. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem ez így nagyon kevés információ, hogy van-e esélyed. Szerintem legfontosabb lenne átgondolni, hogy a kapcsolatotok vége felé milyen célzásokat tett arra, hogy nem boldog veled. Ezek lehetnek egész apróságok is. Mert biztos nem egyik pillanatról a másikra szakított, voltak ott jelek, csak legfeljebb nem tulajdonítottál nekik jelentőséget.

Az elég durva, hogy egy másik férfi miatt szakított volna veled. :( Végül is csak azért maradt veled, mert a másik nem vált be. :(

Amíg nem áll veled szóba, addig szerintem nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Legalább egy kicsit nyitna feléd... Kérdés, hogy ez végleges vagy átmeneti-e nála. Ezt nem lehet tudni. :((

2014. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy nem sok mindent tehetsz most. Amikor találkoztok, mindig legyél a topon, nézz ki jól, mutasd magad erősnek és derűsnek. Legyél nyitott, ha bármilyen formában felveszi veled a kapcsolatot, még ha csak szemkontaktusról is van szó. De nyomulni semmiképp nem érdemes.

De hátha másnak van jobb ötlete is.

2014. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz amit leírtál, akkor egy öntelt libára vetíted ki az érzelmeidet, és bizonyos szinten a szerelembe vagy szerelmes, nem ebbe a lányba. Azt tanácsolom, hogy abban az esetben is kerüld mint a tüzet, ha netalán ő maga akarna visszajönni hozzád. Sosem lesz a társad, és jó esetben is érzelmileg kihasznál, mellesleg az ilyenek szokták megkopasztani az embert. Most képzeld el, ha ugyanilyen huszárvágással beadja a válópert a vagyonközösségi idő letelte után. Menekülj, mint a tűztől...
2014. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!