Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szerint én rádöbbente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint én rádöbbentem őt a hibáira, és ilyenkor kiakad, nem szereti. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Vannak hibái és azt mondja, én szoktam rádöbbenteni erre, és ilyenkor felkapja a vizet, pedig semmit se csinálok, csak rendes vagyok.


A rendességből meg azt látja gondolom, hogy ő nem ilyen, és ilyenkor a hibáit veszi elő és balhézik.


Szeretem, de úgy érzem, emiatt el fog hagyni, pedig nem teszek rá szemrehányást, max. olykor mondom neki, hogy lett volna jobb.


Mit tehetek? Dobjam én őt?



2014. jún. 24. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

azért akarnád "dobni", nehogy ő dobjon téged?

gratulálok, nincs több kérdésem.

arról gondolom még soha nem is hallottál hogy meg lehet beszélni néhány dolgot.

2014. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!