Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lany megcsalja a baratjat (egyutt alszik egy masik sraccal), erdemes folytatni a kapcsolatukat anelkul, hogy a baratja tudna valamit az egeszrol?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
9 basszus te direkt vagy ennyire idegesítően buta? Ha látod, akkor az én válaszom után érkezett, hogy idegen volt. És általánosítani sem kell, mert nem "keféltem vele" vagy mi... Akkor barmok járnak ide, sírok rajtatok komolyan :D
2014. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Ja, meg a földön aludt, ahogy olvastad édes. Szóval puszi! Én mentem innen, mert csak felidegesítesz a semmin


Amúgy meg idegennel egy ágyban nagyon gáz, szerintem nem érdemes folytatni.

2014. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

# 12:

Nem ő vagyok, de ha tényleg a földön aludt, akkor kit érdekel a véleményed? Nem kapcsolódik a témához, mivel a kérdező arra volt kíváncsi, hogy ha egy ágyban alszanak, az gáz-e....

2014. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek azokkal akik szerint gáz, ha a barátnőm egy idegen férfival alszik egy ágyban. Igaz, sok ideje vagyunk együtt de úgy gondolom nincs értelme egy olyan kapcsolatot folytatni, ami hazugságokon alapszik.

Köszönöm válaszaitokat.

2014. jún. 28. 13:36
 15/16 anonim ***** válasza:

Még ő hülyéz le engem:D

Közben meg nem veszi észre magát, hogy nem is ugyan az a két szituáció, mert az egyiknél a földön aludtak, a másiknál meg nem.

És akkor okoskodik:D

2014. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Na most akkor tudott róla a pasid vagy nem? Kérdésedre annyit tudok mondani, hogy az én pasim ágyába nő ne aludjon (rajtam kívül). Neked hogy esett volna fordított helyzetbe? Csak ebbe gondolj bele.
2017. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!