Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megkérdeztem egy lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem egy lánytól, hogy lenne-e a barátnőm de ő nemet mondott, mert van barátja, majd rá néhány nappal elhívott egy csoportos kirándulásra, ahol csak engem ismer. Szerintetek mik a szándékai? 20/f

Figyelt kérdés
Mondtam neki az elutasítás után, hogy tiszteletben tartom a döntését, de ha úgy gondolja, hogy mégis nyitott erre a kapcsolatra, szóljon nekem. Egyébként már több mint fél éve ismerjük egymást és gyakran flörtölgetünk. A barátjával már több éve együtt van, de gyakran panaszkodik miatta. Csak szerintem nem mer kilépni a kapcsolatból, mert nem akarja megbántani az illetőt.

2014. jún. 29. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a csajt a francba.. Flörtölget veled miközben barátja van.. és ha összejöttök veled is ezt fogja csinálni ;) Az emberek nem változnak... 20 L
2014. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pörölycápa ***** válasza:

Szerintem inkább még nem tudja, hogy ki akar-e lépni, de nyitott az ismerkedésre, hátha talál egy jobb partnert, mert a jelenlegivel problémák vannak. Gondolom jobban meg akar ismerni, mielőtt még otthagyná miattad a barátját.


Nem a legkorrektebb viselkedési forma, de az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek...


Nem feltétlen csinálná veled is meg ugyanezt, lehet a jelenlegi barátja kiérdemelte ezt a viselkedést (főleg ha panaszkodik miatta).


Én a jelenlegi párommal úgy kezdtem el ismerkedni, hogy még együtt voltam az exemmel (aki megcsalt, hazudozott állandóan). Eleinte csak barátkoztunk, de aztán szerelem lett belőle. Tudom el kellett volna hagynom az exemet, de kellett az új szerelem hogy erőt adjon a szakításra. A mostani párommat sosem hagynám el, sokkal jobban működik vele a kapcsolat, és pláne nem játszanám el ugyanezt vele. Ő egy megbízható és hűséges ember, nem érdemelné meg.

2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarta, h alavagj egy kicsit. Tok egyértelmű... Tortent vmi azota?
2016. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!