Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány nappal ezelőtt töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nappal ezelőtt töltöttem be a 23-at, és még eddig nem volt barátnőm, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Voltak próbálkozások, de valami mindig hiányzott. A probléma szerintem az lehet, hogy férfi létemre túl sok érzelemmel rendelkezek. Sajnos ezen eddig nem sikerült változtatni.


Néhány randi után, miután komolyabbra fordulhatna a történet, úgy érzem hogy semmi értelme az egésznek... Nem érzem azt a bizonyos összhangot kettőnk között, amit én keresek. Nem érzem a lányok pillantásából, hogy valóban akarják. Csak mondják, hogy próbáljuk meg, meglátjuk mi sül ki belőle. De így egyszerűen nincs kedvem belekezdeni egyetlen kapcsolatba se...


Igen, tehát ez azt is jelenti, hogy szűz vagyok még. Pedig már elég sok lányon túllehetnék, érdekes dolog ez. Pedig most vagyok fiatal, most kéne kiélni magamat, és jelenleg nem a gyerekeim anyját keresem. Egyszerűen csak a szerelmet, amit nem találok.


Lett volna már kivel összebújni esténként, jókat beszélgetni, de ha nincs meg azaz érzés, már az elején nincs meg, akkor mi értelme. Nem lehet hosszútávú, vagy ha mégis az lenne. Közel se érezném olyan jól magam mint ahogy azt szeretném.


Természetesen, még ez is sokkal jobb lenne, mint egyedül lenni. Ezzel tisztában vagyok, de ha ilyen sokáig kerestem a hozzám illőt, az igaz szerelmet, most már ezen nem tudok változtatni. Most már nem adom alább, úgy vagyok vele, ha eddig kivártam, ezután is fogok, eljön majd az én pillanatom.


Az évek viszont gyorsan tovaszánlak, lehet rossz döntést hoztam. Keresem-keresem, de nem találom, csak az üres rideg tekinteteket látom.


2012. máj. 22. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot utólag is!


Én 22 vagyok és nekem sem volt még barátnőm, válogatós vagyok és a lányok is azok, na meg ritkán merek kezdeményezni, pedig sokna mondták már, hogy helyes vagyok, meg simán lehetne szép barátnőm is, de én nem hiszem el, ez van.

2012. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy érzelmes vagy, hanem, hogy azonnal a legjobb kell. Én is ugyanígy voltam, csak lányban, hogy egyszerűen nem éreztem úgy, hogy szívesen lennék ezzel vagy azzal a sráccal. Azután az egyikkel úgy voltam, hogy őt hosszabb távon el tudnám viselni, barátféleségek kezdtünk lenni, de többet akart. Barátként nem akartam elveszíteni, elkezdtünk járni, és időközben kiderült, hogy gyönyörű tulajdonságokkal rendelkezik, olyanokkal, amikkel talán az egyik általam ismert férfi sem.
2012. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de álomvilágban élsz.


AZ az érzés, amit hiányolsz szép fokozatosan alakul ki.


Találkoztok, szimpatikusnak találjátok egymást, randiztok egyszer, kétszer, sokszor... jókat beszélgettek, egyre inkább megismeritek a másikat, egyre jobban érzitek magatokat egymás társaságában és majd akkor BUMM, "Jé, szeretem".


Ha "szerelem első látásra" vágysz, sok mindenről lemaradsz.

2012. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van a gondolkodásod,hisz ez lenne a normális.Én is vágyok ezekre, de annyia elérhetetlen ez a dolog. Hiába volt már több komoly kapcsolatom,meg sok próbálkozás is, azt az érzést, amit leírtál még én sem éreztem!Lefekvéskor szoktam ezekről álmodozni de ennyi.De ettől függetlenül hiszek benne, hogy létezik és úgy gondolom, hogy nagyon sokat tanultam az eddigi tapasztalataimból. Szóval érdemes kialakítani úgy kapcsolatot, hogy majd meglátjuk mi sül ki belőle,mert sose lehet tudni.Van hogy fokozatosan erősödnek az érzelmek, van hogy egyáltalán nem,de mégis jó, hogy van valaki melletted. Ezt neked kell tudnod és megtapasztalnod!
2012. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek túlságosan idealizált elképzelései vannak a szerelemről. Ez általában nem azonnal történik. Ha valaki szimpatikus, és vonzódsz hozzá, ő meg viszonozza ezt, akkor adtok a dolognak egy esélyt, aztán idővel kialakul, vagy nem. Ha nem, akkor lehet továbbmenni.
2012. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia.én 21 éves vagyok és nem volt még barátom lehet a külsöm miat vagy nem tudom
2012. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 22 vagyok és még nem volt barátom.

Teljesen egyet értek veled és a gondolkodásoddal. Szerelem és érzelem nélkül nem működik semmi.

Ne elégedj meg félmegoldásokkal, jobb inkább egyedül, mint egy olyan valakivel lenni, akit becsapnál. Ami nagyobb probléma, hogy önmagadat is becsapnád egy ilyen ,,kapcsolatban".


Ne keseregj és ne add fel, meg fogod Te is, meg én is találni azt a személyt.


U.i.: Boldog szülinapot így utólag! :)

2012. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is valamiféle álomvilágban élsz. Üres tekintetek? Miért te kirakati babákkal próbálkozol? Normális, értelmes lányoknak nincs üres, rideg tekintetük.


És igen, ez úgy működik, hogy találkoztok, szépen lassan megismeritek és megszeretitek egymást. Ez a szerelem. Amiről te beszélsz, az a fellángolás. Ez az, amikor rögtön jönnek az "érzelmek" (legtöbbször a vágy), minden szépet-jót belelátsz a másikba... aztán rendszerint néhány hét alatt úgy elmúlik, ahogy jött.


Ezt a részt meg főleg nem értem:

"Néhány randi után, miután komolyabbra fordulhatna a történet, úgy érzem hogy semmi értelme az egésznek... Nem érzem azt a bizonyos összhangot kettőnk között, amit én keresek. Nem érzem a lányok pillantásából, hogy valóban akarják. Csak mondják, hogy próbáljuk meg, meglátjuk mi sül ki belőle. De így egyszerűen nincs kedvem belekezdeni egyetlen kapcsolatba se..."

Miért, mit vársz? Lángoló érzelmeket néhány randi után? És ha ez nincs akkor inkább hagyod a csába, mert nem éri meg neked? Hát te tudod, de ez így agyrém szerintem.

2012. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amit eddig a nőkről gondoltál az mind hülyeség! nincs igazi szerelem... ne keress tökéletes csajt, csak egyet akivel épp jól érzed magad. mindegy, hogy csak pár óráig vagy éppen egy évig. továbbá menny el egy prostihoz! az feloldja majd a gátlásaidat.
2012. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!