Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem, már nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, már nem lehet megmenteni az 1 éves kapcsolatomat. Hogyan tudnám meg, mi a helyes út? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A barátomba egy éve volt hogy összejöttünk. Voltak kisebb-nagyobb vitáink, de kb egy 5-6 hónapja olyan dolgot csinált a hátam mögött, ami nagyon kikészített, és még le is tagadta, hazudott a dologról, stb..

És akkor úgy éreztem vége de nem tudtam megtenni, adtam egy második lehetőséget neki.

Jobb is lett meg rosszabb is, tehát mintha azóta alig változott volna a helyzet, és most nem tudom, hogy hogy legyen ,hogyan tovább...

Nem tudom, most mit tegyek, mert úgy érzem egyedül akarok lenni, de egy kicsit azt érzem, hogy hiányozna Ő a napjaimból...

Viszont bízni már szerintem nem tudok benne..ha fél éve nem tudok, akkor ezután sem fog menni, pedig ez alap dolog lenne..

Mit csináljak? Ti a helyemben hogy döntenétek? Nagyon szeretném ha segítenétek, egy kis támaszt vagy tanácsot adnátok nekem, mert padlón vagyok..:(

Értelmes válaszokat szeretnék, előre is köszönöm!:)



2014. júl. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
1 Azt se tudjuk hány éves vagy.2 Mi az a sztori amit eltitkolt. 3 ha eleve már nincs meg iránta a varázs akkor miért vagy mellette,hiányozna ,de egy idő után nem.
2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

1. 15 évesek vagyunk.

2. Hosszú sztori lenne részletesen leírva, de nagyjából annyi volt, hogy rámászott egy lánybarátja, én meg megkértem hogy fogja vissza magát ő is és a csaj is, erre rá egy hétre randiztak.

3. régebben nagyon szerelmes voltam belé, ő az első barátom, de olyanokat tett, hogy eltaszított magától ezekkel, és így nem tudom mit érzek ,vagy mi lenne a helyes..viszont szánalomból vagy megszokásból nem akarok vele lenni.

(amúgy most írt hogy fontos vagyok neki meg szeret, stb, de ha veszekszünk, akármin, szinte már majdnem ott van hogy leköp ott helyben..)

2014. júl. 9. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem,mmegbeszélted vele,és ere ő randizott.Veszekedések ritkábbak.Akkor nem érdemes folytatni.
2014. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 XNoémiX ***** válasza:

az "első" az csak egy sorszám ;) (utána jön a többi...)

a megszokás nagy úr, még a rossz is tud hiányozni, ha hozzá vagy szokva, de azért mégiscsak jobb nélküle.

röviden: hagyd ott szerintem, mielőtt ennél is jobban megaláz, és sérülsz.

a helyes út pedig mindig az, amit a szíved diktál. ha a helyes úton vagy, akkor nem gyötörnek kétségek, hanem jól érzed magad, onnan lehet megismerni. :)

2014. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

az a baj, hogy én most sem vele sem mással nem akarok lenni, csak én meg a család és a barátaim.

de félek hogy hülyeséget csinál, most pl azt mondogatja hogy ha elhagyom magára tetováltatja a nevem kezdőbetűjét, ami aranyos lenne csak nem ebben a helyzetben (és én mindig is tiltottam neki hogy tetoválása legyen 15 évesen..).

de eljött most nemrég hozzám a kapuban könyörögni, letérdelt meg sírt, és nekem így nem megy a döntés...

2014. júl. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!