Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Feladjam érte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Feladjam érte a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj, évek óta ismerjük egymást, és pár hónapja sűrűbben beszélgetünk, találkozunk, tartjuk a kapcsolatot.

Én már évekkel ezelőtt is oda voltam érte, számomra ő testesíti meg a nagybetűs NŐT :) Minden megvan benne ami számomra fontos egy nőben. Talpraesett, szép, okos és nagyon jó a humora! :)

Annak idején volt párkapcsolata és hiába próbálkoztam akkor nem történt semmi.

Most is van ugyan kapcsolata, de érzem rajta, hogy hiába teltek el évek azóta is "van közöttünk valami feszültség". Az is jelent valamit, hogy bár párkapcsolatban él, de belement hogy találkozzunk, beütünk kávézni és beszélgettünk. De mindössze ennyi történt.

Azóta is érdeklődik, hogy vagyok stb.

De nekem is van párkapcsolatom ami nem működik , leginkább sehogyse :/ Már csak nyüglődünk, a csajom sokszor visszakönyörögte magát, de nem az igazi már.

Az egyetlen dolog ami visszatart a csajszi párkapcsolata.Nem tudom hogy milyen, működik-e?!


Szerintetek?


2014. júl. 8. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele el róla(mármint a nagybetűs NŐ-vel).És szüntesd meg a párkapcsolatod mielőtt öszejönnél vele.
2014. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakíts, de azért, mert nem működik a kapcsolatod, ne azért, mert a lánybarátod részéről szerelmi vallomásnak vetted, hogy leült veled beszélgetni.
2014. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!