Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat. Nemtudom milenne a helyes és a legcélravezetőbb mert képtelen vagyok belőle kimenni. Mit tegyek? Szeret még?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt elég bonyolultan kezdődött már az egész kapcsolatunk,mert ő leirhatatlanul önbizalom hiányos és lelkileg eléggé megviselt volt amióta csak ismerem. Eleinte egészen jól elvoltunk,mint ahogyan az lennei szokott,aztán hirtelen megkezdődtek a viták a bántások nagyon sokat voltunk együtt és szinte mindennap szakitottunk sértegettük egymást de mindig kibékültünk. Aztán az utóbbi pár hétben azt mondta nembir velem lenni nembir elviselni engem de azt nem mondta hogy nem szeret. Másoknak azt mondta nekem akar jót mert ő nem érdemel meg engem nekem viszont teljesen más érveléseket hozott szinre. De mindig kibékültünk aztán múlthéten irt hogy hiányzom neki és hogy menjek ki úgy volt hogy a ruháit viszem vissze de mégsem az lett belőle. Lefeküdtünk és elég jól elvoltunk viszont vasárnap azt mondta amikor váltunk elfelé hogy csak elvoltunk de ő nem békül oké összevesztünk és én otthagytam,majd hazajöttem és rögtön irt aggódóan megbánóan kissé hangulatigadozó személyiség és mint eleinte irtam önbizalom hiányosis. Tegnap viszont irta hogy megy kocsikázni egy ismijével én kérdeztem kivel és hová ő akkorára már eltűnt felhivtam és nagyon csunyán összekaptunk megint mert elsem mondta hol merre volt. Ex pasimmal beszélgetett az utóbbi időben de ez volt az érdekes hogy neki és mindenki másnak azt mondta hogy ha elmegyek rossz neki deha ott vagyok vele idegesitem se veled se nélküled kapcsolat nekem viszont sértő bántó mondatokat irt mintha félne valamitől és elakarna taszitani magától .. Ma láttam őt és 2 szót váltottunk ő nagy dacosan mondta hogy megy és otthagyott én felmentem egy másik helyre ahol nem tudtam,hogy ő is ottvan mire észrevettem azt láttam hogy figyel ingerült és minden pillanatban a tekintete ott volt ahol én voltam.. Ma pedig azt irta hogy 'kényszerből nem lehet valamit folytatni ami nemmegy' .. Irtam rendben akkor tiltson és ennyi .. irta hogy elhiszi hogy szar de ami nemmegy lekell zárni ellenben én nem ezt éreztem rajta ha normálisan beszélnék vele személyesen ingerült feszült és szinte a tekintetével kéri hogy maradjak mégis eltaszit! Bonyolult és egyszerűen már nemtudom mégis mitörténik ..
2014. júl. 8. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem irni,hogy ex pasimnak azt mondta,hogy ezért távolit el magától mert ő jót akar nekem és tudja hogy nem érdemel engem meg. Ma viszont azt irta hogy ő végre kimászott ebből mégis érdeklődött hogy mivan velem mástól és hogy szóljanak ha valami gond van .. Teljesen nemtudok ebbőlmár kimenni ! :/
2014. júl. 8. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan 3 hónapon görcsölsz? Azalatt meg se ismerhetted eléggé... Nyugodj meg, jön majd másik.
2014. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből sose lesz normális,kiegyensúlyozott kapcsolat. Játszhatjátok ezt még egy ideig,csak értelme nincs.
2014. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Különlegescsajszi ***** válasza:
Hívd meg egy kávéra vagy valamire,és A-Z -ig beszéljétek át az egészet,valljátok be az érzéseiteket,és ha stimmelnek a dolgok mindkét részről,vagy csak ha egy kis esélyt is lát valamelyikőtök,akkor vessétek fel a kapcsolat folytatását,de akkor már tiszta lappal! Ha nem,akkor szünet,ha pedig akkor sem,én nem mondom ki,de akkor az már nyilvánvaló lesz.. :( De azért sok sikert! :)
2014. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!