Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ez esetben szakítanátok? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ez esetben szakítanátok? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

18L.

Több, mint 2 éves kapcsolat. Másfél évesek voltunk mikor elkezdte a hisztijeit ( fiú ). Mindig beleszól mire akarom költeni a pénzem, nem igazán támogatná ha tovább tanulnék és azt mondta ,hogy ha teherbe esnék felakasztaná magát vagy elmenekülne. Én nem szeretnék fogamzásgátlót ő viszont igen ,de nincs rá pénzem és ezt nem érti meg. Anyukám egy rossz szót nem szólt hozzá ,de azt mondta h utálja. Meg ha történne valami velem nem tudja, hogy kiállna-e értem. Viszont mindig azt mondja ,hogy szeret meg ,hogy hiányzom neki és nem tudná elképzelni nélkülem az életét. De bennem megmaradtak ezek a mondatok szószerint, szerintem elég megbántóak. Kiszerettem belőle ,de a megszokás miatt és amiatt h sír vagy "megalázkodik" nekem félek a szakítástól. Most nincs otthon, elment nyaralni másfél hónapja kb. és 4 napja már szinte nem is írt nekem. Nem érdekelne ,ha megcsalna ,de tudom h vissza akarna jönni ha szakítanék. Félek ,hogy elgyengülnék szakítás közben ,de véget akarok ennek már vetni ugyanis nem egyszer próbáltam már javítani a kapcsolaton.



2014. júl. 9. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagytok még együtt?
2014. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, valamilyen formában finoman, esetleg ugy érezze hogy ő hagyott ott, de ne foglalkozz vele.
2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert ő nem akar szakítani. Ez bután hangzik ,de tényleg így van csak most eszembe jutott ,hogy nem vagyok boldog.
2014. júl. 9. 22:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nálam teljességgel szakító ok lenne. Ilyennel nem lehet jövőt tervezni. Szakíts, amíg még nem késő, hidd el, utána megkönnyebbülsz, de ne áldozd fel a normális életed érte.
2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar szakítani, és ez kit érdekel? Ha így viselkedik sz@rd le h ő mit akar, ha te nem vagy vele dolgod lépj le és kész. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megszokás miatt és mert megalázkodik? Emiatt vagy még vele?

Lehúz téged, ez neked miért jó?

Rángasd le magadról, mert a véredet szívja. Ez már nem szeretet. Ne érdekeljen, hogy mivel fenyeget, mert ezzel nem tarthat vissza attól, hogy boldogan élj.

2014. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*dolgod=boldog
2014. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek helyes lenne ,ha már most írnék neki ezzel kapcsolatban és ha haza jönne szakítanék vagy várjam meg míg haza jön?

2014. júl. 9. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ezeknek a töredékéért is szakítottam már, és bármikor újra megtenném.


Ha ilyen helyzetben lennék, azt a két kérdést tenném fel magamnak, hogy:


1) Arra vágyom-e, hogy egy ilyen férfi legyen a társam.


2) Azt érdemlem-e, hogy egy ilyen férfi legyen a társam.


Ha a két kérdés közül legalább egyikre egy őszinte igen lenne a válaszom, akkor maradnék ebben a kapcsolatban.

2014. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem fog sokáig működni. Csak Azért van veled, nem pedig azért, mert szeret! Ennyi. Ha egy fiú ilyeneket mond egy lánynak, akkor az a fiú nem szereti a lányt.
2014. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!