Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok (akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (akik kapcsolatban vagytok), ilyen esetben szakítanátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ismertek egy srácot, aki nem a párotok. Jóban vagytok vele, talán még tetszik is nektek, vannak az életben konkrét tervei (nem csak úgy bizonytalanul tervezgeti a jövőjét), elismeritek az eddigi eredményeit, jól érzitek magatokat a társaságában, anyagilag is viszonylag stabil helyzetben van, de az érdeklődési körötök nem 100%-ban passzol egymáshoz. Ha a srác közeledne hozzátok, mit tennétek? Szakítanátok-e az aktuális barátotokkal, vagy hűségesek maradnátok hozzá? Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok, és nem akarok senkit el-/megítélni a válaszai alapján. Még annyi kérésem lenne, hogy indokoljátok meg a válaszotokat, miért szakítanátok, illetve miért nem.

2013. aug. 5. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék !

Mégpedíg azért, mert ha a párom mellett kialakulhat bármiféle vonzalom egy másik srác iránt akkor ott már bajok vannak és a szerelem eltűnni látszik, ennek fényében meg felesleges becsapni magunkat és a párunkat is, és folytatni a kapcsolatot mintha mi sem történt volna.Ha mégis marad a kapcsolat akkor kevés esély van rá hogy még évekig boldog és hű partnerek leszünk, ezeknek a vége vagy csúnya szakítás vagy megcsalás.Felesleges eröltetni.

2013. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.


Bár megjegyzem, az én páromnak vannak konkrét tervei, elismerem, jól érzem magam vele, az anyagi helyzete egyáltalán nem mérvadó, az érdeklődési körünk meg soha nem fog 100%-osan egyezni.

Csak azért, mert egy kedves srác közeledik, eszembe se fog jutni a szakítás lehetősége, kikosaraznám azt a szegény srácot.

2013. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Járt útat a járatlanért...Kockázatos.Biztos vannak olyanok akiknek bejött a váltás meg olyanok is akik porul jártak.Nézz magadba.Tetszik neked.?Esetleg vonzódsz hozzá?Hosszu párkapcsoltatoknál néha jól esik kikacsintani.A kérdés az vajon neked megéri-e?

Hogy alakulhatott úgy hogy a barátod mellett észre veszrl egy másikat.Talán benne látod azt akit elképzeltél magadnak?!

2013. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm, de azon túl, hogy jó fej (és igen, tetszik, elvégre nem vakságot fogadtam, látom, hogy helyes), nem érzek iránta semmit, szerelmes vagyok a páromba, és csak ő létezik számomra. Akinek szintén vannak tervei, VELEM, ahogy nekem meg VELE ;)
2013. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


#3: Én a "betolakodó" vagyok. Nem akarok közéjük állni, de néha úgy érzem, hogy én se vagyok teljesen közömbös a lány számára. :( Valószínűleg szereti a barátját, de nem tudom eldönteni, hogy engem csak havernak tekint-e, vagy esetleg többet is lát bennem.

2013. aug. 5. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szakítanék.


Ha már eljutottam odáig, hogy kialakul akár csak egy kis érzelem is egy fiú iránt, a párom mellett, akkor ott már valami nincs rendben.

Így is tettem, valamikor tavaly ősszel, az illető, aki miatt szakítottam végül nem az volt akinek hittem, pedig évek óta ismertem már (vagyis csak azt hittem..). Utána megismerkedtem még egy férfival, ő sem az én emberem volt. Csak ezek után találtam rá a mostani páromra. Nem azzal vagyok, aki miatt szakítottam, de mégsem bánom, mert nem volt felhőtlen a kapcsolat. Jobb ez így mindenkinek.


Megvan az esély rá, hogy szakítani fog miattad a barátjával, de persze garancia nincs rá. Mindenki másként gondolkodik.

2013. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, mit érez (vagy érez-e valamit), nagyrészt csak találgatok, megkérdezni meg szégyellem. Mert mi van, ha mondjuk nyomulok rá, aztán kiderül, hogy én értettem félre? Hülye helyzet, de fogalmam sincs, hogyan cselekednék helyesen.
2013. aug. 5. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elhívni valahova. Ha nem is megy rögtön bele, de látod rajta hogy nem hagyja hidegen a dolog, akkor érezhet valamit. Én sem mentem bele rögtön a találkozóba, el kellett telnie egy jó időnek.


Utolsó voltam.

2013. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt közös programunk, de az csak ilyen "mellékes" dolog volt, nem tartott sokáig, és nem is randira hívtam. (Egyébként sem vagyok az a nagy randizós, de ilyen kiélezett helyzetben még inkább zavarban érezném magam, ha konkrétan randira kellene hívnom.) Elvileg örült, jól érezte magát, és amikor először felvetettem neki a gondolatot, már akkor belement, bár ki tudja, hogy akkor komolyan gondolta-e, vagy csak rámondta, de később is igent mondott, hogy beugorhatunk x helyre egy fagyira. Sajnos eléggé bizonytalan vagyok, nem tudom, mit tegyek, mert olyan, mintha engedné a közeledést, de fogalmam sincs, hogy csak én látom-e ezt bele, illetve hogy ő ezt csak haverkodásnak tartja-e.
2013. aug. 6. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
na...mi lett végül?
2014. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!