Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan akinek ilyenből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek ilyenből kellett végre kiszakadni?

Figyelt kérdés

az első barátnőmmel csak rövid ideig jártunk kétszer jöttünk össze és talán majdnem harmadszor is. sokszor voltam bunko és azt hiszem sokszor megbántottam. De ennek ellenére azt hiszem erősen kötődött hozzám és én is hozzá.

Folyton eljátszotta hogy talán jobb lesz külön. Így amikor utoljára írt onnantól kezdve nem is köszöntem neki és ő is megutált. Mindez már 3-4 hónapja és amikor már azt hittem elfelejtettem újra elő jött az álmomban a kezét fogtam és össze érintettük az arcunkat, nem tolt el de nem is éreztem, hogy magához húzna. Két nap múlva újra vele álmodtam a szüleinkel voltunk és tudatában voltam hogy újra járunk és amikor hozzáfutottam és fogalmam sincs miért úgy öleltem hogy toltam a lendületemmel ő pedig ezen megsértődött, de ez végülis nem is fontos. Hanem csak az hogy ezek alapján azt hiszem még mindig hiányzik és én nem tudok rajta túl lépni. Miért kötődöm valakihez ennyire akivel nem is beszélgetések alatt szerettünk egymásba hanem első látásra és azon csak az idő még erősített, de abban biztos vagyok hogy nem az együtt lét mert sokszor úgy éreztem minden beszélgetés olyan mintha me kéne felelni valaminek. Volt már valaki hasonló ragaszkodásban, mintha bízna valamiben amiben maga sem akar hinni?



2014. júl. 25. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, nekem is hasonló.
2014. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!