Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki szerelmes egy olyan emberbe, akihez abszolút nem vonzódik? Milyen kapcsolat lehet egy ilyenből?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki baromira nem az esetem, nagyon nem vonzódok hozzá, nem tetszik. De utóbbi időbe egyre inkább közelebb kerültünk egymáshoz. Kezdem megszeretni, kezd hiányozni, egyre többet rágondolok, olyan jó vele, mintha szerelem lenne. Megpróbáljam ezt a kapcsolatot ezzel a pasival?
2013. jún. 11. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek. A szerelemmel együtt jár a vágy, azzal a vonzalom...
2013. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es Ezt én se értem mi ez? De a teste külseje nem jön be, nem az esetem abszolút, de úgy érzem nagyon jó vele.
2013. jún. 11. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak olyan dolgok amiken lehet változtatni és olyanok is, amelyeken nem


nem muszáj mindent görcsösen kapcsolatnak vagy járásnak hívni, tölts vele több időt aztán majd kialakul valami

2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass, ne a szemedre.
2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha emberileg beleszerettél akkor később külsőre is befog jönni és vonzódni fogsz hozzá.
2013. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így jártam,szerelmes lettem utána pedig már el sem bírtam képzelni hogy régen nem találtam vonzónak
2013. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
én is ilyen helyzetbe vagyok megszerettem valakit a neten de külsőre egyáltalán nem jön be nagyon ronda sajnos de mégsem birom elfelejteni :(
2013. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csak Betti válasza:
Velem is igy volt :p nem tetszett a pasi,de megis beleszerettem,mert kedves volt,meg minden.Aztan nem mertem neki elmondani,es kapott mas csajt maganak.Szerintem probald meg!!! :)
2013. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!