Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki volt ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt ilyen helyzetben, adna tanácsot?

Figyelt kérdés

A helyzet,hogy van egy barátnőm.ugymond "ő szedett fel engem" és 4hónapja együtt vagyunk lassan,néha érzem hogy szeretem,jól elvagyunk,bár utóbbi időben min tha 70%ban közömbös lenne számomra,nem is hiányzik,semmi,de néha meg igen. nagyon ritkán találkozunk mert 200km re lakik.heti vagy 2hetente egyszer. jó vele minden,viszont azt érzem,hogy nem az érzés van bennem,amire szükségem van.a lány teljesen odáig van értem ,totál belém szeretett engem bálványoz,pedig mondtam hogy ne tegye hisz nincs miért,tömören röviden ennyi,és úgy érzem hiába jó vele néha,de nem ő az akire most szükségem van.megismertem egy lányt,a személyisége elbűvölt,a kinézete is, a tevékenységei stb stb és egyre jobban rá vagyok kattanva. megcsalni semmiképp nem fogom barátnőmet,de a kérdés bennem ,ami miatt örlődök,hogy lépjek e és szakítsak a mostanival?hiszem közös jövőt hosszútávra alig ha látok. tanácsok?akik hasonló cipőben jártak/járnak? megbántani nem akarom barátnőmet,de szar érzés hogy annyira belém van esve hogy én jelentem neki a világot(ezt ő mondta) és ez nekem nem kell mégsem :S másra van szükségem.


24/f



2014. júl. 27. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Már akkor megcsaltad , amikor 'másfelé tekingettél.

Tedd össze a kezed , hogy ilyen nő választott ki. Mindig a nő választ , ezt jól jegyezd meg.

Benne van a pakliba , hogy két szék közül a padlóra...és egyedül maradsz mint a kisujjam.

2014. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szép és jó amit mondasz,aláírom, hogy csoda az hogy egy ilyen lány oda van pont értem,de ha egyszer nem ő az akire vágyom,akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak mert mégjobban belelovalja magát én pedig nem érzem hogy szeretném :/ ,és megbántani nem akarom.az érzelmeket nem lehet irányítani
2014. júl. 27. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Neked kell tudnod mit akarsz. Ha úgy látod megadtad magadnak az esélyt,kiismerted,tudod mit veszítessz, hát tedd belátásod szerint... De add meg a módját ( Állj elé, ne fb,ne sms stb. Légy férfi) ennyit megérdemel. Első voltam
2014. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy ahhoz, h kompromisszumot köss az érzelmeiddel. A barátnőd meg eleve egy távkapcsolat. Nehéz, de állj elé, és mond meg, h nem ő az aki kell neked. (Ha nincs is más, akkor is felesleges lenne folytatni)


Én pont egy hasonló helyzetben voltam, és nem mertem lépni...mostanra végképp magam alatt vagyok, és már gyerekkel, és lakás hitellel nagyon bonyolult lenne kilépni. De muszály, mert ez nem élet....

2014. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!