Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudotok nekem tanácsot adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudotok nekem tanácsot adni, esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve leszünk együtt a párommal, minden a legnagyobb rendben van köztünk.. Szex terén is jól megvagyunk, de már többször is előfordult, hogy ő nem élvezett el.. Amúgy se megy neki könnyen (ami nem is lenne gond), de van hogy szeretkezünk, nekem már több orgazmusom is volt és azon igyekszem hogy ő is elmenjen, de azt mondja, hogy hagyjuk ezt most neki nem fog menni.. És én ilyenkor tisztára úgy érzem, hogy nem tudom neki megadni azt, amit kellene, hogy nem kíván eléggé ha nem tud elélvezni.
2014. jún. 22. 10:18
 1/3 Rékcsi ***** válasza:
Könnyebb lenne válaszolni, ha írnál kort és nemet :)
2014. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok és a párom 28 (férfi)..
2014. jún. 22. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
menjen el valami szexuálpszichológushoz...
2014. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!