Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérem szépen, valaki adjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem szépen, valaki adjon értelmes tanácsot, ne csak annyit, hogy felejtsd el. Mit tegyek ebben a helyzetben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretek egy lányt. De őt sosem érdekeltem igazán, mindig csak kedvelt, de semmi egyéb. Az utóbbi időben pedig úgy voltam vele, hogy ha ennyire nem érdeklem, akkor nem keresem. Eltelt 1 hónap, utánna pedig ő kezdett el keresni, és nagyon rosszul esett neki, hohy nem keresem. 17/f
2014. márc. 1. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
felejtsd el
2014. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És azóta van valami? Keres még? Próbáld meg tisztázni vele a helyzetet, tudd meg, mit akar! Ha bizonytalan, akkor tényleg nem tudsz mást tenni, csak elfelejteni, nem érdemes egy ilyen lányért küzdeni. Viszont ha szeretne veled lenni, akkor hajrá :)
2014. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg, hogy most mi a rossebbet akar. Ez nem csiki-csuki, így nem játszhatt senki a másikkal.
2014. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megszokta, hogy valaki fut utána, ennyi az egész. már mióta akarsz tőle valamit, de le se szart. FELEJTSD EL
2014. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Az elsőt kivéve, köszönöm mindenkinek! Lehet tényleg jobb lenne, ha inkább csak megpróbálnám elfelejteni.
2014. márc. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!