Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal ha nem szeretném megbántni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megbántani a barátom, de nem tudom hogy hogyan szakítsak vele. Nem érzem már azt amit ezelött, mar nem szeretem csak barát ként. De félek a szemébe nézniés elmondani neki, nem tudom végig nézni hogy megbántom! Lehet hogy az én hibám és én várok eltúl sokat, pl mint egy aranyos üzenet csak hogy emlékeztessen mennyire szeret, de az ilyen dolgokat én csinálom. Elhanyagol utánna meg össze veszik velem mert nem is írok rá, inkább azt várom hogy ö irjon..segitsetek..

2014. júl. 29. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor levélben először. Aztán amikor már a lényeget tudja, akkor szóban is.
2014. júl. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha levélbe írod meg neki nagyon ki lesz.. személyesen mondd meg neki h vége a szerelemnek...
2014. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem könnyű szakítani, de ha úgy érzed, hogy ez a helyes döntés, akkor üljetek le és mondd el neki- személyesen! Biztos nagyon rossz érzés lesz mindkettőtök számára, de hidd el, hogy fordított esetben szerintem Te is elvárnád az őszinteséget. Jobb tudni a rosszat, mint a bizonytalanban élni/lenni. Tisztelt meg annyival, hogy nyílt és őszinte vagy hozzá. Még ha most rossz is lesz neki, utólag úgy fog a szakításra visszatekinteni, hogy legalább őszinte voltál vele. Az érzéseiről nem tehet az ember, viszont arról, hogy hogyan és miként közli, arról igen.

Nekem ez a véleményem, én tuti így csinálnám.. a döntés természetesen a Tiéd! :)


21/L

2014. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jó szakítás, csak kevésbé rossz. Mindenképp meg fogod bántani vele. Ilyenkor fontos, hogy korrekt legyél. Ülj le vele, és mondd el neki azokat, amiket ide írtál.
2014. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves Vagy, de talán nem is ez a fontos.

A szakítás és az elválás között óriási különbség van.....szakítani jogos indokkal szoktak az emberek amikor az egyik fél olyat tesz ami a másik fél számára megengedhetetlen.....mondjuk megcsalja vagy átveri!!!!

Az elválás nem jelenti azt, hogy nem szereted többé a másik embert.....sokkal inkább jelenti azt, hogy beismered, hogy nem tudsz vagy nem akarsz érte többet tenni és ezért elengeded hátha mással sikerülhet Neki.....ezt egy érett ember könnyen megérti!!!

Ha korábban jelezted felé, hogy több törődésre lenne szükséged és Ő erre nem lépett, nem próbált meg változtatni a helyzeten, akkor Ő is érzi, hogy a kapcsolatotok kifulladt....jobb lenne váltani!!!!

A levél egy jó dolog ha közölni akarsz valamit a postással vagy a villanyszerelővel....de a párodat tiszteld meg azzal, hogy a szemébe nézel és őszintén beszélsz az érzéseidről, mert evvel is jelzed felé, hogy megbecsülöd és tiszteled. Csak annyit tudok javasolni Neked, hogy írjad le egy papírra a gondolataidat... olvasd át a találkozó előtt és végtelenül őszinte legyél, de ne vádaskodj!!!! Ne legyen túl hosszú a beszélgetés....max fél óra és a végén búcsúzzatok el!!!

37F

2014. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!