Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakítani a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani a barátommal. Nem jó ez így ahogy most van. De mit tehetnék?

Figyelt kérdés
kb. 9 hónapja legjobb barátom egy fiú. 2 hónapja járunk. Őnagyon szerelmes belém, én az első pár hétben éreztem hogy én is. Most már nem igazán. Belsőre semmi bajom vele. Ő az akivel mindent megtudok beszélni, nagyon hasonlítuk nagyon sok téren stb.. Viszont külsőre nem igazán jön be. És szerintem a szerelem az külső/belső vonzalom egyben. Nem ronda, de teljesen más a fiú ideálom..még csak nem is hasonlít arra. Tudom ez most hogy hangozhat..mint egy kis tinip**a, aki csak a külsőre hajt...ez nem így van, de szerintem a külső vonzalom is nagyon fontos egy kapcsolatban. Szóval mivel legjobb barátok is vagyunk elmondtam neki hogy nem vagyok belé szerelmes. Elég rosszul fogadta, kiakadt, de folytatni akarja. Az a baj, hogy én se tudom mit akarok. Én is folytatnám szerintem.. Mert szeretem..csak nem vagyok szerelmes. Viszont közbe tudom, hogy ha most elkezdenék találkozgatni egy tök helyes/rendes fiúval, akkor szakítanék vele. :/ Viszont ő nagyon szerelmes belém, nem akarom összetörni. Ő örökre tervezte velem.. Arra gondoltam addig maradok vele amíg nem találok olyat akibe tényleg szerelmes vagyok..é saddig lehetünk csak barátok mint régen egy kis extrával. :) 17/L
2014. júl. 25. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülye ötlet, mert akkor még jobban összetöröd.
2014. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam addig maradok vele amíg nem találok olyat akibe tényleg szerelmes vagyok..é saddig lehetünk csak barátok mint régen egy kis extrával. :)"


Ez elég kegyetlen dolog, nem érzed, ha visszaolvasod?

Nincs ló, jó a szamár is, "amíg nem jön jobb nálad, szórakoztass".

2014. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltam addig maradok vele amíg nem találok olyat akibe tényleg szerelmes vagyok..é saddig lehetünk csak barátok mint régen egy kis extrával


EZ AZ, ami úgy hangzik, mint egy idióta, öntelt, beképzelt tinip..csa szavai.


Nem érdemel meg téged a srác, ő szerelmes belé, te meg így kihasználod. Akkor hagyd ott... Sajnálod érte? Hidd el sokkal jobb lesz neki nélküled! Azért nem sajnálod, hogy becsapod és kihasználod?

2014. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csapom be. Eztis megbeszeltem vele, mert mindent elmondunk egymasnak. Csak aztnem mondtam neki hogy kulsore nemjonbe es azert nemvagyok szerelmes,mert azzal megbantanam,es ez bunkosag.
2014. júl. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!