Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal elég ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal elég ritkán beszélek mostanában, és van egy fiú, aki most nagyon érdeklődik irántam, és nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés
Találkozhatok a másik fiúval? neten beszélünk még csak, minden nap. Már felhozta a találkozót, és szívesen mennék is majd, mert barátommal nem tudom mi van most közöttünk :/ de szakítani nem szeretnék még semmiképp sem.
2014. júl. 28. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég undorító dolog randizni valakivel, miközben van párod. Előbb szakíts vele, vagy legalább rendezzétek el a dolgaitokat!
2014. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom javasolni neked:


Zárd le vagy az egyiket, vagy a másikat. Ha nem teszed és folytatod, akkor Te semmiben nem vagy különb mint a többi hulladék csaj aki ugyanezt csinálja és teljesen rendben levőnek gondolja amit csinál.


Találkozhatsz vele, de csak akkor lesz összességében benned jó érzés, ha előbb rendezed a soraidat. Eléggé gyávaság úgy kapcsolatot kezdeményezni valakivel, ha talomban tartod a másikat hátha nem tetszik, vagy meggondolod magad.


Bocsánat a kemény szavakért, de úgy érzem, hogy te még nem lettél teljesen megrontva, azaz van még remény. Legyél bátor felvállalni az érzéseidet és a tetteid következményeit, úgymint elmondod a pasidnak, hogy mi a probléma(szerintem ennyit ő is megérdemel), illetőleg ha már másik pasival kezdesz akkor szakítasz a jelenlegivel.

2014. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oks... lesz találkozó, és ha az jó, akkor szakítok! gyáva vagyok, tudom, ez van :S kell a változás, vele csak szenvedek. csak azt tudnám mitől vagyok belé még mindig szerelmes :(( nem is illünk össze...
2014. júl. 28. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy ez is a baj, hogy szerelmes vagyok belé, és ott szemtől szemben nem tudnám megmondani neki, hogy vége! akkor minden tökéletes *-* csak éppen mikor nem vagyunk együtt, akkor esik le, hogy milyen valójában
2014. júl. 28. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudod. Csak ilyet még ugye nem csináltál. Nehéz elsőre, mert meg fogsz bántani egy másik embert, akit elvileg szeretsz. Azok meg egészen szélsőséges módon fognak megnyilvánulni, düh,


De az nem megoldás, hogy először összejössz valaki mással és abból próbálsz erőt meríteni. Így örökké gyengének fogod érezni magad és az is leszel.

2014. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát köszönöm.. így is érzem, gyengének :( nem írtál újat, csak a valóságot.


még alszok rá néhányat :/ ez fontos döntés. köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 28. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne érts félre pls.


Ezeket azért írtam le neked, hogy szöget verjen a fejedbe, hogy vannak nehéz döntések az életben - ez azok közé tartozik - és meg kell lépned őket, már csak magad miatt is, mert így fogod igazán megbecsülni magad és őszintén mondom mások is. Így leszel erős csaj akit én pl 1000x többre tartok mint egy olyan csajt aki nem így tesz.


Az természetes, hogy gyengének érzed magad és félsz. Mindenki fél. De ha megléped amit meg kell, de legalábbis szembenézel a problémával akkor utána egy ideig baromira rossz lesz, de aztán majd eluralkodik rajtad egyfajta felszabadultság érzés.


Remélem megléped amit kell, én szurkolok neked.

2014. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!